Apple M2

Apple M2 powstanie z pomocą Samsunga

Apple M2, czyli nowy procesor Apple, który najprawdopodobniej pojawi się na WWDC 2022 powstanie z pomocą Samsung Electro-Mechanics.

Firma Samsung Electro-Mechanics jest już dostawcą układów FC-BGA (flip chip ball grid array), czyli płytek drukowanych używanych do połączenia układu półprzewodnikowego z głównym podłożem, dla układu M1. Informacja ta pojawiła się zaledwie rok po wprowadzeniu pierwszego procesora Apple Silicon, ale teraz współpraca może objąć także układ M2.

Procesor Apple M2

Apple M2 powstanie z pomocą Samsunga ciekawostki czip Apple M2, apple m2 release date, apple m2 pro, apple m2 premiera, apple m2 max, apple m2 kiedy, apple m2 chip, apple m2 air, Apple M2  Apple M2, czyli nowy procesor Apple, który najprawdopodobniej pojawi się na WWDC 2022 powstanie z pomocą Samsung Electro-Mechanics.  macbook 1
Procesor Apple M2.

Układ M1 jest produkowany wyłącznie przez TSMC, ale w skład procesora wchodzą komponenty wyprodukowane przez różnych dostawców. Na przykład, płytki z układami scalonymi są dostarczane przez firmy Ibiden i Unimicron, natomiast Samsung ma kontynuować produkcję komponentów FC-BGA.

Firma Samsung współpracuje obecnie z firmą Apple nad opracowaniem tego komponentu, który zostanie zastosowany w układzie M2. Procesor ten ma się pojawić w MacBooku Air w czerwcu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top