WWDC 2022

Apple może zaprezentować dwa nowe Maki na WWDC 2022

Według informacji opublikowanych przez Marka Gurmana w najnowszym wydaniu biuletynu Power On, na konferencji WWDC 2022 firma Apple może zaprezentować dwa nowe komputery Mac.

Jeśli okaże się to prawdą, kilka miesięcy po wprowadzeniu układu M1 Ultra i stwierdzeniu, że rodzina M1 jest kompletna, firma Apple może być gotowa do zaprezentowania pierwszego komputera z układem M2, czyli nowego MacBooka Air. Według wielu plotek urządzenie to będzie miało zupełnie nową konstrukcję, podobną do 24-calowego iMaca, z białymi ramkami i kilkoma opcjami kolorystycznymi do wyboru.

Apple może zaprezentować dla nowe Maki na WWDC 2022

Apple może zaprezentować dwa nowe Maki na WWDC 2022 ciekawostki wwdc 2022  Według informacji opublikowanych przez Marka Gurmana w najnowszym wydaniu biuletynu Power On, na konferencji WWDC 2022 firma Apple może zaprezentować dwa nowe komputery Mac. macbookair
MacBook Air z czipem M2.

“Firma Apple przygotowuje się do wprowadzenia na rynek kilku nowych komputerów Mac w ciągu najbliższych miesięcy. Czy jest lepsze miejsce, aby to zrobić, niż WWDC? Jest to to samo miejsce, w którym dwa lata temu firma ogłosiła przejście z procesorów Intela na układy Apple Silicon.

Powiedziano mi, że w połowie lub na początku drugiej połowy roku pojawią się dwa nowe komputery Mac. Jednym z nich będzie prawdopodobnie nowy MacBook Air”.

Następny model MacBooka Air M2 nie będzie wyposażony w wyświetlacz mini-LED, ale będzie miał nowe porty, zgodność z technologią MagSafe i ulepszoną kamerę FaceTime.

Gurman mówi także o innych modelach komputerów Mac, które firma Apple może zaprezentować w tym roku:

Inne modele, nad którymi trwają prace, to zmodernizowany Mac mini oraz 24-calowy iMac, a także MacBook Pro z niższej półki, który zastąpi starszy model 13-calowy. Nie zapominajmy także o nowych modelach komputerów Mac Pro oraz iMac Pro, które są w przygotowaniu. One również mogą pojawić się w tym roku!

Czekamy zatem na WWDC22, które dla przypomnienia dodamy rusza już 6 czerwca 2022 roku. Podczas otwierającego imprezę keynote, Apple zaprezentuje światu także nowe systemy w tym iOS 16. Więcej na temat kolejnej werji iOS możecie przeczytać tutaj – Gurman o nowościach w iOS 16.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top