Apple Music będzie kompatybilne z Chromecast ciekawostki nowe funkcje, chromecast, beta testy, asystent google, Apple music  Apple Music z pewnością nie jest najpopularniejszą usługą na Androidzie, ale aplikacja cały czas jest rozwijana, co pokazują ostatnie beta testy. AppleMusic

Apple Music będzie kompatybilne z Chromecast

Apple Music z pewnością nie jest najpopularniejszą usługą na Androidzie, ale aplikacja cały czas jest rozwijana, co pokazują ostatnie beta testy.

Pierwszą, zauważalną zmianą jest dodanie ciemnego motywu, ale najważniejszą jest możliwość przeniesienia odtwarzania muzyki na urządzenia Google Home, Nest i Chromecast.

Nie trzeba pobierać nic dodatkowo, aby cieszyć się muzyką np. na Google Home mini, ponieważ ikona strumieniowania muzyki na głośnik będzie dostępna w prawym górnym rogu aplikacji. Musicie tylko pamiętać, że głośnik i wasze urządzenie z Androidem muszą być w tej samej sieci WiFi.

Apple Music będzie kompatybilne z Chromecast ciekawostki nowe funkcje, chromecast, beta testy, asystent google, Apple music  Apple Music z pewnością nie jest najpopularniejszą usługą na Androidzie, ale aplikacja cały czas jest rozwijana, co pokazują ostatnie beta testy. IMG 7414 524x350

Kontrola nad muzyką odbywa się za pomocą urządzenia lub asystenta Google, więc w przypadku drugiej opcji wystarczy wydawać polecenia głosowe. To bardzo proste rozwiązanie i każdy sobie z nim poradzi.

Dodanie wsparcia dla zewnętrznych urządzeń Google to nie wszystko, ponieważ przy okazji dodano ponad 100 tysięcy rozgłośni radiowych, wszystkie pochodzą z TuneIn, iHeartRadio i Radio.com.

Na razie nie wiadomo kiedy pojawi się nowa wersja aplikacji Apple Music, ale warto na nią poczekać.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry