Apple Music

Apple Music będzie kompatybilne z Chromecast

Apple Music z pewnością nie jest najpopularniejszą usługą na Androidzie, ale aplikacja cały czas jest rozwijana, co pokazują ostatnie beta testy.

Pierwszą, zauważalną zmianą jest dodanie ciemnego motywu, ale najważniejszą jest możliwość przeniesienia odtwarzania muzyki na urządzenia Google Home, Nest i Chromecast.

Nie trzeba pobierać nic dodatkowo, aby cieszyć się muzyką np. na Google Home mini, ponieważ ikona strumieniowania muzyki na głośnik będzie dostępna w prawym górnym rogu aplikacji. Musicie tylko pamiętać, że głośnik i wasze urządzenie z Androidem muszą być w tej samej sieci WiFi.

Apple Music będzie kompatybilne z Chromecast ciekawostki nowe funkcje, chromecast, beta testy, asystent google, Apple music  Apple Music z pewnością nie jest najpopularniejszą usługą na Androidzie, ale aplikacja cały czas jest rozwijana, co pokazują ostatnie beta testy. IMG 7414 524x350

Kontrola nad muzyką odbywa się za pomocą urządzenia lub asystenta Google, więc w przypadku drugiej opcji wystarczy wydawać polecenia głosowe. To bardzo proste rozwiązanie i każdy sobie z nim poradzi.

Dodanie wsparcia dla zewnętrznych urządzeń Google to nie wszystko, ponieważ przy okazji dodano ponad 100 tysięcy rozgłośni radiowych, wszystkie pochodzą z TuneIn, iHeartRadio i Radio.com.

Na razie nie wiadomo kiedy pojawi się nowa wersja aplikacji Apple Music, ale warto na nią poczekać.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry