Apple Music w przeglądarce. Jedna z nowości dzisiejszego keynote? ciekawostki Apple Music w przeglądarce, Apple Music przez przeglądarkę, Apple music, Apple  Apple Music przechodzi poważne zmiany. Gigant z Cupertino postanawia rozszerzyć funkcjonalność swojej usługi i najprawdopodobniej zaraz po zakończeniu dzisiejszej konferencji dostęp do usługi dostępny będzie również przez przeglądarkę internetową. AppleMusic

Apple Music w przeglądarce. Jedna z nowości dzisiejszego keynote?

Apple Music przechodzi poważne zmiany. Gigant z Cupertino postanawia rozszerzyć funkcjonalność swojej usługi i najprawdopodobniej zaraz po zakończeniu dzisiejszej konferencji dostęp do usługi dostępny będzie również przez przeglądarkę internetową.

Poniżej możemy zobaczyć odtwarzacz Apple Music, który umożliwia szybkie odsłuchanie utworu. Nic w tym dziwnego.

Apple Music w przeglądarce. Jedna z nowości dzisiejszego keynote? ciekawostki Apple Music w przeglądarce, Apple Music przez przeglądarkę, Apple music, Apple  Apple Music przechodzi poważne zmiany. Gigant z Cupertino postanawia rozszerzyć funkcjonalność swojej usługi i najprawdopodobniej zaraz po zakończeniu dzisiejszej konferencji dostęp do usługi dostępny będzie również przez przeglądarkę internetową. AM

Zaskoczeniem jest pojawienie się pola ?zaloguj?, które może sugerować, że już wkrótce będzie możliwe odsłuchanie całego, a nie kilkunastu sekund utworu przez przeglądarkę.

Co Wy na to? Być może już dziś w godzinach wieczornych będzie możliwy dostęp do usługi bez konieczności logowania się przez iTunes, czy na iUrządzeniu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top