Tanie zakupy z Blitzwolf - czerwiec 2018 ciekawostki   Zaczął się kolejny miesiąc, więc pora na kolejne świetne okazje do zakupu produktów Blitzwolf w zdecydowanie tańszych cenach. Tym razem jest ich nieco mniej, ale może znajdziecie coś dla siebie. blitzwolf

Tanie zakupy z Blitzwolf – czerwiec 2018

Zaczął się kolejny miesiąc, więc pora na kolejne świetne okazje do zakupu produktów Blitzwolf w zdecydowanie tańszych cenach. Tym razem jest ich nieco mniej, ale może znajdziecie coś dla siebie.

Kupon upoważniający was do zniżki to:  918908. Wpisujecie go w polu przed potwierdzeniem zamówienia i zadziała z następującymi produktami.

Kabel USB C BW TC1

BW TC1 jest dostępny w dwóch kolorach (czerwonym i szarym). Sam używałem go przez dłuższy czas podczas używania Xiaomi Mi 5s. Sprawdzał się świetnie podczas ładowania baterii, ale nieco gorzej jest z przesyłaniem plików, bo to wyłącznie USB 2.0, więc nie ma mowy o szybkim transferze danych.

Tanie zakupy z Blitzwolf - czerwiec 2018 ciekawostki   Zaczął się kolejny miesiąc, więc pora na kolejne świetne okazje do zakupu produktów Blitzwolf w zdecydowanie tańszych cenach. Tym razem jest ich nieco mniej, ale może znajdziecie coś dla siebie. Screenshot 2018 06 03 at 00.56.56

Regularna cena kabla to prawie 18,50 zł, ale powyższy kod obniży cenę kabla.

Ładowarka samochodowa BW C10 z Quick Charge 3.0

BW C10 nie ma problemów ze wsparciem dla szybkiego ładowania w postaci Quick Charge 3.0 od Qualcomm, ponadto standard 3.0 jest wstecznie kompatybilny. Dzięki temu ładowarka naładuje szybciej urządzenia korzystające ze starszej wersji szybkiego ładowania (QC 2.0).

To nie wszystko, ponieważ producent zadbał o dodatkowe protokoły szybkiego ładowania, co zaowocowało wprowadzeniem protokołu dla urządzeń mobilnych Apple, Samsunga i Huawei.

Nie zapomniano również o autorskiej technologii Power3S umożliwiającej dostosowanie się ładowarki do urządzenia, które do niej podłączymy. Niestety nie wspiera szybkiego ładowania pod postacią Quick Charge 2.0/3.0.

Doczepiany obiektyw aparatu

Osobiście nie potrzebuję dodatkowych obiektywów do iPhone’a 6 Plus i 7, ale może niektórzy z Was ich potrzebują. Blitzwolf ma jeden w swojej ofercie, a jego cena nie przekracza 60 zł.

Tanie zakupy z Blitzwolf - czerwiec 2018 ciekawostki   Zaczął się kolejny miesiąc, więc pora na kolejne świetne okazje do zakupu produktów Blitzwolf w zdecydowanie tańszych cenach. Tym razem jest ich nieco mniej, ale może znajdziecie coś dla siebie. Screenshot 2018 06 03 at 00.55.59

Pamiętajcie, żeby zaglądać do nas co miesiąc, na początku każdego będę starał się publikować artykuł z produktami Blitzwolf w niższych cenach. Czasem będzie to kupon, a innym razem zwykłe obniżki cen w sklepie Banggood.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top