Apple Music ze wsparciem dla nieoficjalnych remiksów dzięki partnerstwie z Dubsep ciekawostki remiksy, iPhone, Apple music, Apple  Wczoraj Apple Music zyskało nową, a zarazem interesującą funkcję. Użytkownicy będą mogli słuchać nieoficjalnych remiksów stworzonych przez wielu DJ-ów, choć pierwotnie wydawcy nie są zbyt skorzy do ich udostępnienia (prawa autorskie). AppleMusic

Apple Music ze wsparciem dla nieoficjalnych remiksów dzięki partnerstwie z Dubsep

Wczoraj Apple Music zyskało nową, a zarazem interesującą funkcję. Użytkownicy będą mogli słuchać nieoficjalnych remiksów stworzonych przez wielu DJ-ów, choć pierwotnie wydawcy nie są zbyt skorzy do ich udostępnienia (prawa autorskie).

Jednak jedną z pierwszych usług, gdzie pojawia się taka muzyka jest SoundCloud, a kolejną od wczoraj jest właśnie usługa Apple.

W marcu tego roku Amerykanie zawarli partnerstwo z Dubsep, które zajmuje się udostępnianiem takiego rodzaju muzyki i płaceniem odpowiednich gaż posiadaczom praw autorskich do danych utworów. Spotify zrobiło to samo, ale dopiero w maju i też korzysta z nowej funkcji.

Apple Music ze wsparciem dla nieoficjalnych remiksów dzięki partnerstwie z Dubsep ciekawostki remiksy, iPhone, Apple music, Apple  Wczoraj Apple Music zyskało nową, a zarazem interesującą funkcję. Użytkownicy będą mogli słuchać nieoficjalnych remiksów stworzonych przez wielu DJ-ów, choć pierwotnie wydawcy nie są zbyt skorzy do ich udostępnienia (prawa autorskie). dubsetremix

Pierwszym remiksem dostępnym w usłudze strumieniowania muzyki Apple jest przeróbka kawałka ?Room in here? autorstwa DJ’a Jazzy. Single to jedynie początek do szerszej ekspansji, ponieważ pojawią się nawet sety grane na żywo.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top