Apple nie musi płacić 1,1 miliarda dolarów za naruszenie patentu Wi-Fi ciekawostki sąd, patent wi-fi, Apple  Apple i firma Broadcom przekonali Sąd Apelacyjny Stanów Zjednoczonych i gigant z Cupertino nie musi płacić 1,1 miliarda dolarów za naruszenia patentów związanych z Wi-Fi należących do Kalifornijskiego Instytutu Technologii (za pośrednictwem Reutersa). apple 1300x700

Apple nie musi płacić 1,1 miliarda dolarów za naruszenie patentu Wi-Fi

Firma Apple i firma Broadcom przekonały Sąd Apelacyjny Stanów Zjednoczonych i gigant z Cupertino nie musi płacić 1,1 miliarda dolarów za naruszenia patentów związanych z Wi-Fi należących do Kalifornijskiego Instytutu Technologii (za pośrednictwem Reutersa).

W 2016 roku Caltech oskarżyło Apple i Broadcom o naruszenie ich patentów związanych z technologią Wi-Fi stosowaną w wielu urządzeniach Apple. Patenty przyznane firmie Caltech w latach 2006-2012 dotyczą kodów IRA/LDPC, które wykorzystują prostsze obwody kodowania i dekodowania w celu uzyskania lepszej przepływności i wydajności.

Apple nie musi płacić 1,1 miliarda dolarów za naruszenie patentu Wi-Fi ciekawostki sąd, patent wi-fi, Apple  Apple i firma Broadcom przekonali Sąd Apelacyjny Stanów Zjednoczonych i gigant z Cupertino nie musi płacić 1,1 miliarda dolarów za naruszenia patentów związanych z Wi-Fi należących do Kalifornijskiego Instytutu Technologii (za pośrednictwem Reutersa). publiczne wifi

Technologie są zaimplementowane w standardach Wi-Fi 802.11na do 802.11ac używanych przez wiele produktów Apple. Sąd Apelacyjny Stanów Zjednoczonych orzekł, że odszkodowanie w wysokości 1,1 miliarda dolarów, jedno z największych w historii amerykańskiego sporu patentowego, jest nieuzasadnione i nakazał nowy pozew o ponowne rozpatrzenie przyznanej kwoty.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top