Apple nie wprowadzi już do sprzedaży dedykowanego monitora ciekawostki monitor apple, monitor, Apple  Osobiście nie oglądałem konferencji, gdzie zaprezentowano nowe MacBooki Pro, ale wiem, że obok nich pojawił się 27-calowy monitor o rozdzielczości 5K wyprodukowany we współpracy z LG. 1 14

Apple nie wprowadzi już do sprzedaży dedykowanego monitora

Osobiście nie oglądałem konferencji, gdzie zaprezentowano nowe MacBooki Pro, ale wiem, że obok nich pojawił się 27-calowy monitor o rozdzielczości 5K wyprodukowany we współpracy z LG.

Dla mnie to jednoznaczny dowód na to, że Apple kończy z produkcją i sprzedażą monitorów o podobnej rozdzielczości.

To nie jedyny dostępny monitor, kolejny legitymuje się nieco niższą rozdzielczością – 4K i również jest kompatybilny z produktami Apple. Po podłączeniu monitora do sprzętu Amerykanów w każdej chwili można zmienić jego jasność i inne cechy, co sprawia, że integracja z produktami Apple jest na wyższym poziomie, niż dedykowanego wyświetlacza 5K.

Apple nie wprowadzi już do sprzedaży dedykowanego monitora ciekawostki monitor apple, monitor, Apple  Osobiście nie oglądałem konferencji, gdzie zaprezentowano nowe MacBooki Pro, ale wiem, że obok nich pojawił się 27-calowy monitor o rozdzielczości 5K wyprodukowany we współpracy z LG. Untitled 1

Monitor o wyższej rozdzielczości jest kompatybilny wyłącznie z najnowszymi modelami MacBooka Pro, ponieważ do podłączenia wymaga portu Thunderbolt 3, a obecnie tylko tegoroczne modele laptopa je mają. Nie można zapomnieć, że będzie on również kompatybilny z przyszłymi MacBookami, które pojawią się w niedalekiej przyszłości.

21,5 – calowy monitor 4K jest o połowę tańszy, ponieważ nie ma portu Thunderbolt 3 i korzysta jedynie z USB-C, dzięki temu można podłączyć nie tylko do Pro, ale również do mniej wydajnego MacBooka z wyświetlaczem Retina (12 – cali).

Każdy z zaprezentowanych i wprowadzonych do sprzedaży monitorów pozwala ładować podłączony do niego sprzęt, a dodatkowo wyposażone są we wszystkie (potrzebne) porty, głośniki stereo i wspiera szeroką gamę kolorów. Kolejną różnicą oprócz ceny w porównaniu do modelu z rozdzielczości 5K jest obecność kamerki i mikrofonu w droższym.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top