Apple ogłosiło zamknięcie usługi Apple Music Connect ciekawostki   Apple zaczęło powiadamiać wykonawców, że nie będą już mieli możliwości publikowania treści w Apple Music Connect. AM 1

Apple ogłosiło zamknięcie usługi Apple Music Connect

Apple zaczęło powiadamiać wykonawców, że nie będą już mieli możliwości publikowania treści w Apple Music Connect.

Apple Music Connect to w dużym skrócie sieć społecznościowa wbudowana w usługę streamingową firmy. Wzmianka o zamknięciu Connect pojawiła się w zaktualizowanych dokumentach wsparcia dla Apple Music.

Apple ogłosiło zamknięcie usługi Apple Music Connect ciekawostki   Apple zaczęło powiadamiać wykonawców, że nie będą już mieli możliwości publikowania treści w Apple Music Connect. itunes

Podczas kampanii promocyjnej Apple Music przedstawiana była jako sieć społecznościową umożliwiającą artystom komunikowanie się ze swoimi fanami. Jednak po 3 latach firma zdała sobie sprawę, że funkcja ta to jedna wielka klapa, ponieważ większość muzyków nie korzystała z tej platformy, preferując inne rozwiązania.

Nie jest to pierwsza wpadka firmy w tworzeniu sieci społecznościowej – długo przed pojawieniem się Apple Music Connect, Apple uruchomiło usługę iTunes Ping, którą także zamknęło zaledwie po dwóch latach istnienia.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top