Apple One - nowa zbiorcza subskrypcja, która zadebiutuje z iPhone 12 polecane, ciekawostki subskrypcja, Apple One, Apple  Jak informuje dziennikarz Bloomberg, Mark Gurman, Apple uruchomi nowe opcje zbiorczej subskrypcji o nazwie ?Apple One? w październiku 2020 roku. AppleOne

Apple One – nowa zbiorcza subskrypcja, która zadebiutuje z iPhone 12

Jak informuje dziennikarz Bloomberg, Mark Gurman, Apple uruchomi nowe opcje zbiorczej subskrypcji o nazwie ?Apple One? w październiku 2020 roku.

Apple One to nowość, na którą wszyscy czekają: usługi giganta z Cupertino oferowane w różnych pakietach, w niższych cenach. Według raportu Bloomberga nowość zostanie zaprezentowana w październiku podczas prezentacji iPhone’a 12.

Apple One - nowa zbiorcza subskrypcja, która zadebiutuje z iPhone 12 polecane, ciekawostki subskrypcja, Apple One, Apple  Jak informuje dziennikarz Bloomberg, Mark Gurman, Apple uruchomi nowe opcje zbiorczej subskrypcji o nazwie ?Apple One? w październiku 2020 roku. pakiet

Według Bloomberg, firma zaoferuje kilka pakietów Apple One, takich jak podstawowy z abonamentem Apple Music i Apple TV +, pakiet z Apple Music, Apple TV + i Apple Arcade, a także najdroższy, który oprócz wszystkich usług będzie zawierał dodatkowe miejsce w iCloud. Apple One nie będzie zawierał AppleCare.

Ponadto Apple opracowuje nową usługę wirtualnego fitnessu o nazwie kodowej ?Seymour?, którą można używać w aplikacji na iPhone, iPad i Apple TV. Nowa usługa będzie dostępna tylko w najdroższym pakiecie.

Do jednego pakietu można będzie podłączyć maksymalnie sześciu członków rodziny. Oczekuje się, że dzięki nowym pakietom abonenci zaoszczędzą od 2 do 5 USD miesięcznie.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry