Apple opracowuje 20-calowego składanego MacBooka ciekawostki   Ross Yang, główny analityk w Display Supply Chain Consultants, podzielił się informacją mówiącą o tym, że Apple opóźniło wydanie składanego iPhone'a do 2025 roku, a teraz bada możliwość stworzenia MacBooka z elastycznymi ekranami. macbook1 1300x700

Apple opracowuje 20-calowego składanego MacBooka

Ross Yang, główny analityk w Display Supply Chain Consultants, podzielił się informacją mówiącą o tym, że Apple opóźniło wydanie składanego iPhone’a do 2025 roku, a teraz bada możliwość stworzenia MacBooka z elastycznymi ekranami.

W nowym raporcie analitycznym DSCC Yang wyjaśnił, że wydanie iPhone’a Fold zostało opóźnione do 2025 roku, ponieważ Apple nie spieszy się z wejściem na rynek składanych telefonów.

Apple opracowuje 20-calowego składanego MacBooka ciekawostki   Ross Yang, główny analityk w Display Supply Chain Consultants, podzielił się informacją mówiącą o tym, że Apple opóźniło wydanie składanego iPhone'a do 2025 roku, a teraz bada możliwość stworzenia MacBooka z elastycznymi ekranami. mac1

Firma bada obecnie możliwość wypuszczenia laptopów z 20-calowymi składanymi wyświetlaczami. Young zauważył, że to urządzenie może być nową kategorią produktów dla Apple i gadżetem podwójnego zastosowania: może działać jako laptop z pełnowymiarową klawiaturą ekranową po złożeniu i jako monitor 4K po rozłożeniu.

Analitycy uważają, że taki laptop może wyjść nie wcześniej niż w 2025 roku. Co o tym myślicie? Ciekawy pomysł? Czy raczej niepotrzebny gadżet?

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top