Apple pokazuje jak zmienić hasło w iPhone / iPad polecane, ciekawostki zmiana hasła w iPhone, zmiana hasła w iPad, Youtube, Wideo, jak zmienić hasło w iPhone, jak zmienić hasło w iPad, jak wyłączyć hasło w iPhone, jak wyłaczyć hasło w iPad, iPhone, iPad, iOS, Apple  Właśnie na kanale YouTube giganta z Cupertino pojawił się nowy filmik. Tym razem, Apple pokazuje nam co trzeba zrobić, aby zmienić hasło w naszym iPhone / iPad. iPhone haslo

Apple pokazuje jak zmienić hasło w iPhone / iPad

Właśnie na kanale YouTube giganta z Cupertino pojawił się nowy filmik. Tym razem, Apple pokazuje nam co trzeba zrobić, aby zmienić hasło w naszym iPhone / iPad.

Aby zmienić hasło w iPhone lub iPad z iOS 11 należy jak widzicie poniżej udać się do Ustawienia – Face ID (Touch ID) i kod . Następnie wpisujemy obecne hasło, gdy robimy to kolejny raz lub nowe hasło gdy robimy to po raz pierwszy.

Jeśli mieliśmy już wcześniej utworzone hasło to po wejściu w ustawienia klikamy na “Zmień kod”, następnie podajemy stare  i po chwili nowe hasło. To tyle. Hasło zostanie zmienione.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top