appstore 1

Apple pozwala na umieszczanie „ukrytych” aplikacji w App Store

Firma Apple zezwoliła na publikowanie aplikacji w App Store, które są dostępne tylko za pośrednictwem bezpośredniego łącza. Nie pojawią się w rekomendacjach sklepów ani w wynikach wyszukiwania.

Twórcy aplikacji, którzy nie chcą aby ich aplikacja była publicznie dostępna, mogą przesłać stosowną prośbę na stronie Apple. Dostęp do aplikacji, których nie ma w App Store, można uzyskać za pośrednictwem bezpośredniego linku, a także za pośrednictwem usług Apple Business Manager i Apple School Manager. Takie podejście do hostowania aplikacji może być przydatne w małych organizacjach lub instytucjach edukacyjnych.

Apple pozwala na umieszczanie „ukrytych” aplikacji w App Store ciekawostki ukryte aplikacje w app store, App Store  Firma Apple zezwoliła na publikowanie aplikacji w App Store, które są dostępne tylko za pośrednictwem bezpośredniego łącza. Nie pojawią się w rekomendacjach sklepów ani w wynikach wyszukiwania. appStore 2

Oczywiście przed umieszczeniem aplikacji w sklepie moderatorzy Apple dokładnie przejrzą takie aplikacje pod kątem zgodności ze wszystkimi zasadami App Store.

Aplikacje beta nadal muszą być dystrybuowane za pośrednictwem TestFlight.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top