Apple pracuje nad możliwością użytkowania iPhone'a 6 jedną ręką?  polecane, ciekawostki możliwość użytkowania iPhone jedną ręką, iPhone6, iPhone Air, iPhone 6, Apple  Analitycy i blogerzy są pewni, że Apple przy produkcji iPhone'a 6 stawia sobie za priorytet możliwość używania urządzenia jedną ręką, pomimo jego rozmiarów. iphone 1 1300x700

Apple pracuje nad możliwością użytkowania iPhone’a 6 jedną ręką?

Analitycy i blogerzy są pewni, że Apple przy produkcji iPhone’a 6 stawia sobie za priorytet możliwość używania urządzenia jedną ręką, pomimo jego rozmiarów.

To dosyć interesująca informacja, choć nie do końca wiadomo, jak Apple miałoby to uzyskać. Obecnie smartfony Apple mają wyświetlacze o przekątnej 4″, a wcześniejsze mają 3,5″. Taki rozmiar jest idealny, jeżeli chcemy używać smartfona jedną ręką.

4.7″ to już inna bajka porównując ten rozmiar do 4″ lub 3,5. Dopóki Apple nie skorzystało z czarnej magii, aby to uzyskać. Nie wszyscy dosięgną kciukiem w lewy, górny róg urządzenia.

Apple pracuje nad możliwością użytkowania iPhone'a 6 jedną ręką?  polecane, ciekawostki możliwość użytkowania iPhone jedną ręką, iPhone6, iPhone Air, iPhone 6, Apple  Analitycy i blogerzy są pewni, że Apple przy produkcji iPhone'a 6 stawia sobie za priorytet możliwość używania urządzenia jedną ręką, pomimo jego rozmiarów. 33

Korzystając z tej informacji chciałem Was zapytać, co sądzicie o tym posunięciu Apple?

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry