Apple przedstawia iPhone 13 | 13 Pro w nowym zielonym kolorze ciekawostki zielony iPhone 13 Pro, zielony iPhone 13  Firma Apple zaprezentowała dziś nowego iPhone’a 13 i iPhone 13 Pro w nowym zielonym kolorze. Urządzenie będzie można kupić w przedsprzedaży już w najbliższy piątek. iPhone13 1 1 1300x700

Apple przedstawia iPhone 13 | 13 Pro w nowym zielonym kolorze

Firma Apple zaprezentowała dziś nowego iPhone’a 13 i iPhone 13 Pro w nowym zielonym kolorze. Urządzenie będzie można kupić w przedsprzedaży już w najbliższy piątek.

Nowe iPhone’y w nowym kolorze będzie można kupić w przedsprzedaży już w najbliższy piątek, a tydzień później będzie dostępny także w stacjonarnych sklepach.

Apple przedstawia iPhone 13 | 13 Pro w nowym zielonym kolorze ciekawostki zielony iPhone 13 Pro, zielony iPhone 13  Firma Apple zaprezentowała dziś nowego iPhone’a 13 i iPhone 13 Pro w nowym zielonym kolorze. Urządzenie będzie można kupić w przedsprzedaży już w najbliższy piątek. iPhone13 3

Podobnie jak zeszłoroczna fioletowa edycja iPhone’a 12, Apple produkuje zarówno standardowy iPhone 13, jak i iPhone 13 Pro w nowych zielonych kolorach. I, podobnie jak w zeszłym roku, specyfikacje zielonego iPhone’a 13 i iPhone’a 13 Pro pozostają takie same, jak w poprzednich iteracjach. W rezultacie jedyną nowością w tym wydaniu jest kolor i nic więcej.

Jak Wam się podoba? Dajcie znać w komentarzach.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top