ipadmini 1

Apple przedstawia nowego iPada mini z oszałamiającym, nowym wyglądem

Kolejny urządzeniem, który pojawił się na dzisiejszej prezentacji Apple był zupełnie nowy z oszałamiającym, nowym wyglądem iPad mni. Poznajcie go już teraz!

Najmniejszy tablet Apple ma bezramkowy ekran o przekątnej 8,3 cala z obsługą TrueTone. Przycisk Home zniknął. Touch ID jest wbudowany w przycisk zasilania, który znajduje się na górnej krawędzi.

iPad mini ma 8,3-calowy wyświetlacz Liquid Retina z zaokrąglonymi krawędziami. Oferuje szczytową jasność 500 nitów i nowe funkcje, takie jak True Tone. Pod względem designu iPad mini jest inspirowany iPadem Pro.

Apple przedstawia nowego iPada mini z oszałamiającym, nowym wyglądem ciekawostki ipad mini oficjlanie, iPad mini 2021, iPad mini, bezramkowy ipad mini  Kolejny urządzeniem, który pojawił się na dzisiejszej prezentacji Apple był zupełnie nowy z oszałamiającym, nowym wyglądem iPad mni. Poznajcie go już teraz! 1@2x 5

Zamiast Lightning zastosowano złącze USB-C. Nowy iPad mini obsługuje 5G. Apple nie powiedział, który chip jest zainstalowany w tablecie, ale zauważył, że jednostka centralna nowego produktu jest o 40% szybsza od iPada min 5. generacji.

Apple przedstawia nowego iPada mini z oszałamiającym, nowym wyglądem ciekawostki ipad mini oficjlanie, iPad mini 2021, iPad mini, bezramkowy ipad mini  Kolejny urządzeniem, który pojawił się na dzisiejszej prezentacji Apple był zupełnie nowy z oszałamiającym, nowym wyglądem iPad mni. Poznajcie go już teraz! 1@2x 4

Z tyłu znajduje się aparat 12MP. Przedni aparat obsługuje funkcję Center Stage, która śledzi osobę w kadrze podczas połączeń wideo. Jeśli chodzi o łączność, nowy iPad Mini obsługuje 5G z prędkością pobierania do 3,5 gigabita. Urządzenie obsługuje Apple Pencil drugiej generacji, który wykorzystuje magnesy do mocowania z boku.

iPad mini 6 jest dostępny w czterech kolorach: różowym, gwiezdnej szarości, fioletowym i starlight.

Apple przedstawia nowego iPada mini z oszałamiającym, nowym wyglądem ciekawostki ipad mini oficjlanie, iPad mini 2021, iPad mini, bezramkowy ipad mini  Kolejny urządzeniem, który pojawił się na dzisiejszej prezentacji Apple był zupełnie nowy z oszałamiającym, nowym wyglądem iPad mni. Poznajcie go już teraz! ipadmini

Zamówienie w przedsprzedaży ruszą dzisiaj. W sklepach urządzenie będzie można kupić od 24 września.

Jeśli chodzi o ceny to wygląda to następująco:

Kto kupuje?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry