ios17.1.2

Apple przygotowuje się do wydania iOS 17.1.2

Apple przygotowuje się do wprowadzenia nowej wersji systemu operacyjnego dla iPhone’ów, oznaczonej jako iOS 17.1.2 – podaje MacRumors.

Nowa  aktualizacja ma na celu wprowadzenie szeregu ulepszeń i rozwiązanie mniejszych problemów, które pojawiły się w poprzedniej wersji, iOS 17.1.1.

W tym artykule szczegółowo omówimy, czego użytkownicy mogą oczekiwać od tej aktualizacji.

Apple przygotowuje się do wydania iOS 17.1.2 ciekawostki współpraca w Apple Music, Wi-Fi, powiadomienia push, nowe funkcje, nagrywanie wideo przestrzenne, ładowanie bezprzewodowe, iPhone, iOS 17.2, iOS 17.1.2, iOS 17.1.1, homekit, Błędy, Apple, aplikacja Journal, Aktualizacja  Apple przygotowuje się do wprowadzenia nowej wersji systemu operacyjnego dla iPhone'ów, oznaczonej jako iOS 17.1.2 - podaje MacRumors. iOS17 5

Co nowego w iOS 17.1.2

Na podstawie analizy logów strony macrumors, że Apple przeprowadza testy wewnętrzne najnowszej wersji iOS 17.1.2 na iPhone’ach. Choć szczegółowe informacje o naprawianych błędach nie są jeszcze znane, przewiduje się, że aktualizacja ta będzie skoncentrowana na eliminacji usterek. Wśród problemów zgłaszanych przez użytkowników po aktualizacji do iOS 17.1.1 były kwestie związane z łącznością Wi-Fi.

Oczekuje się, że iOS 17.1.2 wprowadzi podobne rozwiązania do tych, które zostały zaimplementowane w wersji beta iOS 17.2. Inne zgłaszane problemy obejmowały drobne kwestie związane z powiadomieniami push i funkcjonalnością HomeKit.

Macrumors podaje, że nowa aktualizacja iOS 17.1.2 zostanie wydana w bieżącym tygodniu, ze względu na amerykańskie święto Dziękczynienia. Serwis spodziewa  się, że aktualizacja będzie dostępna w przyszłym tygodniu, podobnie jak to miało miejsce w przypadku iOS 16.1.2 w poprzednim roku.

Ulepszenia w iOS 17.1.1

Przed wydaniem iOS 17.1.2, Apple udostępniło już aktualizację iOS 17.1.1, która rozwiązała kilka problemów. Wśród nich znalazły się trudności z bezprzewodowym ładowaniem w iPhone’ach serii 15 oraz błąd w widgetcie aplikacji Pogoda, który nie pokazywał ikony śniegu.

Nadchodzące nowości w iOS 17.2

Oprócz skupienia się na poprawkach, Apple intensywnie pracuje nad większą aktualizacją, oznaczoną jako iOS 17.2, która ma zostać wydana w połowie grudnia. Ta wersja przyniesie szereg nowych funkcji i zmian, które z pewnością przyciągną uwagę użytkowników.

Najważniejsze nowości w iOS 17.2 to m.in.:

  • Nowa aplikacja Dziennik: Umożliwi tworzenie dziennika, notatek i refleksji.
  • Nagrywanie przestrzennego wideo: Jest to specjalna funkcja umożliwiająca nagrywanie wideo w specjalnym formacie dla Apple Vision Pro.
  • Tłumaczenie w przycisku Akcja: Ta funkcja ułatwi komunikację w różnych językach użytkownikom iPhone 15 Pro.
  • Współpraca przy tworzeniu playlist w Apple Music: Ta nowość umożliwia subskrybentom Apple Music współtworzenia playlist.
  • Weryfikacja klucza kontaktu w iMessage: Zapewniająca większe bezpieczeństwo komunikacji.

Dodatkowe funkcje w iOS 17.2

iOS 17.2 wprowadzi również inne zmiany:

  • Nowe widgety Pogoda i Zegar: Zapewni jeszcze łatwiejszy dostępu do informacji pogodowych i czasu.
  • Poprawki związane z HomeKit: Naprawia drobnych błędów w zarządzaniu inteligentnymi urządzeniami domowymi.
  • Poprawki dotyczące powiadomień push: Rozwiązuje problemy z opóźnieniami w powiadomieniach.

Jak widzicie nadchodząca aktualizacja iOS 17.1.2 od Apple zapowiada się jako ważny krok w dalszym ulepszaniu systemu operacyjnego iPhone’ów, koncentrując się na rozwiązaniu problemów z Wi-Fi, powiadomieniami push i HomeKit. Równocześnie Apple pracuje nad większą aktualizacją iOS 17.2, która wprowadzi nowe funkcje i ulepszenia.

Zachęcamy do śledzenia informacji o dostępności tych aktualizacji, aby być na bieżąco z najnowszymi możliwościami oferowanymi przez Apple.

Źródło:

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 173

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top