iphone13pro

Apple publikuje pierwszą recenzję iPhone 13 | 13 Pro

Apple udostępniło na swoim kanale YouTube pierwszy film z przeglądem wszystkich nowych funkcji i innowacji w iPhone 13 i iPhone 13 Pro.

Po raz pierwszy producent iPhone’a opublikował własny film poświęcony nowym produktom, zamiast powierzać to zadanie blogerom.

To poniższe siedmiominutowe wideo rozpoczyna się od nowego Apple Store Tower Theater, który tego lata został otwarty w Los Angeles. Współpracownik opowiada w nim o czterech iPhone’ach 13 i prezentuje nowe funkcje aparatu, takie jak tryb Cinema Effect i ulepszone działanie przy słabym oświetleniu, a także wspomina o osłonie ceramicznej, wodoodporności IP68, rekordowej żywotności baterii, wyświetlaczach ProMotion i nie tylko… .

Pierwsza recenzja iPhone 13 | iPhone 13 Pro

Marketerzy Apple sugerują, że ten film pomoże kupującym wybrać odpowiedniego iPhone’a.

Więcej o najnowszych gadżetach firmy Apple możecie przeczytać klikając na jeden z poniższych linków.

W dniu dzisiejszym udostępnialiśmy także wpis w którym przedstawiliśmy Wam pojemność baterii wszystkich modeli  iPhone 13.

Na koniec dodamy, że ceny iPhone 13 w Polsce zaczynają się od 3599 zł za model mini i kończą na 8199 zł za topowy iPhone 13 Pro Max. Urządzenia są już dostępne w przedsprzedaży, a na półki sklepowe trafią w piątek 24 września 2021 roku.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry