Apple rozpoczyna sprzedaż uchwytów firm trzecich do montowania opasek dla Apple Watch polecane, ciekawostki zegarek Apple, uchwyty firm trzecich do Apple Watch, uchwyty firm trzecich, Apple Watch, Apple  Apple bez wątpienia posiada w swoim portfolio wiele interesujących opasek dla pierwszego w historii producenta z Cupertino urządzenia noszonego. Do dziś korzystanie z opasek firm trzecich było niemożliwe, choć w tej kwestii nadeszła interesująca zmiana. AW

Apple rozpoczyna sprzedaż uchwytów firm trzecich do montowania opasek dla Apple Watch

Apple bez wątpienia posiada w swoim portfolio wiele interesujących opasek dla pierwszego w historii producenta z Cupertino urządzenia noszonego. Do dziś korzystanie z opasek firm trzecich było niemożliwe, choć w tej kwestii nadeszła interesująca zmiana.

Właśnie rozpoczęto oficjalną sprzedaż uchwytów dla Apple Watch z certyfikatem ?Made for Apple Watch“. Wszystko odbywa się we współpracy z Avnet, a uchwyty wykonane są ze stali nierdzewnej i mają wygrawerowane hasło z certyfikatu. Pozwala to na sprawdzenie autentyczności akcesorium.

Apple rozpoczyna sprzedaż uchwytów firm trzecich do montowania opasek dla Apple Watch polecane, ciekawostki zegarek Apple, uchwyty firm trzecich do Apple Watch, uchwyty firm trzecich, Apple Watch, Apple  Apple bez wątpienia posiada w swoim portfolio wiele interesujących opasek dla pierwszego w historii producenta z Cupertino urządzenia noszonego. Do dziś korzystanie z opasek firm trzecich było niemożliwe, choć w tej kwestii nadeszła interesująca zmiana. AppleWatch

Uchwyty są dostępne dla obydwu wariantów Apple Watcha (38 mm i 42 mm), są również kompatybilne z modelem Sport i Edition, choć produkt nie pasuje do wersji następujących kolorów zegarka: Rose Gold, Space Gray i czarnego.

W Cupertino nie byliby sobą, gdyby nie podali wszystkich wytycznych, które musi spełniać uchwyt, aby uzyskać certyfikat. Wszystko opisane jest krok po kroku i tego muszą trzymać się wszyscy zainteresowani tematem producenci.

Jeśli chodzi o cenę i dostępność to Avnet sprzedaje je w zestawach po 25 lub 200 sztuk dla obu rozmiarów. Ceny wahają się od 278,74 do 1866$ w zależności od wybranej ilości i modelu urządzenia noszonego Apple. Obecnie trzeba czekać 2 tygodnie na realizację zamówienia, więc warto zapisać się na liście zainteresowanych zakupem.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top