ios7.1 1

Apple udostępnia deweloperom drugą wersję iOS 17.1 RC

Apple kontynuuje swoje prace nad systemem operacyjnym iOS, udostępniając drugą wersję Release Candidate (RC) systemu iOS 17.1 dla deweloperów.

Nowa wersja oprogramowania pojawiła się na kilka dni po wypuszczeniu przez firmę pierwszej wersji RC. Jeżeli jesteś deweloperem zarejestrowanym w programie i posiadasz iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro lub iPhone 15 Pro Max, bo tylko dla tych smartfonów wydana została nowa wersja systemu to możesz zaktualizować swoje urządzenie do najnowszej wersji systemu. Aby to zrobić, wystarczy otworzyć aplikację „Ustawienia” na swoim urządzeniu, przejść do sekcji „Aktualizacja oprogramowania”, a następnie wybrać opcję “Aktualizacje beta”. Niezbędne jest posiadanie Apple ID, które jest powiązane z kontem deweloperskim.

Apple udostępnia deweloperom drugą wersję iOS 17.1 RC ciekawostki iOS 17.1 RC, druga beta iOS 17.1 RC  Apple kontynuuje swoje prace nad systemem operacyjnym iOS, udostępniając drugą wersję Release Candidate (RC) systemu iOS 17.1 dla deweloperów. iOS17.1

Nowości w iOS 17.1 są liczne i dotyczą różnych aspektów systemu. Jedną z kluczowych funkcji jest rozszerzenie możliwości w zakresie zarządzania muzyką. Użytkownicy mają teraz możliwość dodawania ulubionych utworów, albumów, list odtwarzania i wykonawców do swojej Biblioteki Muzycznej. Te ulubione elementy są potem używane do generowania sugestii, co ułatwia odkrywanie nowej muzyki. Funkcja ta jest dostępna również z poziomu ekranu blokady, dzięki widżetowi „Teraz odtwarzane”.

Inną ważną zmianą jest możliwość zakończenia transferów AirDrop przez Internet, co eliminuje potrzebę utrzymania bliskiej odległości między urządzeniami. Ponadto, dla użytkowników Apple Watch z zainstalowanym systemem watchOS 10.1, wprowadzono funkcję NameDrop, która współpracuje z iPhone’ami z systemem iOS 17.1. Dzięki temu, interakcje między różnymi urządzeniami Apple stają się jeszcze płynniejsze.

iOS 17.1 wprowadza także udogodnienia dla użytkowników iPhone’a 15 Pro, takie jak zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem aparatu fotograficznego czy latarki, gdy telefon znajduje się w kieszeni. Dodatkowo, dla modeli różniących się od iPhone’a 15 Pro, wprowadzono wskaźnik latarki na Dynamicznej Wyspie. Kolejna funkcja to rozbudowany Portfel, który umożliwia teraz użytkownikom kart Discover w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii podłączenie się do swoich banków w celu sprawdzenia sald i transakcji.

Oprócz powyższych ulepszeń, nowa aktualizacja zawiera również szereg poprawek błędów i optymalizacji. Zauważalne są usprawnienia w obszarze synchronizacji ustawień, poprawki dotyczące niezawodności oraz rozwiązania problemów z wyświetlaniem nazw rozmówców i dzwonków. Warto również zauważyć, że nie wszystkie nowe funkcje i ulepszenia będą dostępne we wszystkich regionach czy na wszystkich urządzeniach Apple.

Dla tych, którzy są zainteresowani dokładniejszymi informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa tej aktualizacji, Apple zapewnia odpowiednie zasoby na swojej oficjalnej stronie wsparcia technicznego.

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 157

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top