ios17.4 beta1

Apple udostępniło poprawioną wersję iOS 17.4 beta 1

Dziś oprócz pierwszych publicznych wersji iOS 17.4 i iPadOS 17.4, Apple wypuściło także poprawioną “zwykła” wersję najnowszego systemu iOS 17.4.

Pierwotna wersja iOS 17.4 beta 1 została oznaczona numerem kompilacji 21E5184i. Wypuszczona w dniu dzisiejszym poprawiona beta ma oznaczenie 21E5184k. Chociaż szczegóły dotyczące dokonanych zmian nie zostały w pełni ujawnione, przypuszcza się, że poprawki mają na celu rozwiązanie krytycznych błędów, które wpłynęły na użytkowników instalujących wcześniejszą wersję beta.

Apple udostępniło poprawioną wersję iOS 17.4 beta 1 ciekawostki poprawiona wersja iOS 17.4 beta 1, iOS 17.4 beta 1, Apple  Dziś oprócz pierwszych publicznych wersji iOS 17.4 i iPadOS 17.4, Apple wypuściło także poprawioną "zwykła" wersję najnowszego systemu iOS 17.4. iOS17.4 3

Istotnym aspektem aktualizacji iOS 17.4 jest wprowadzenie wsparcia dla zewnętrznych sklepów z aplikacjami w iPhone’ach używanych w Unii Europejskiej. Ta zmiana, będąca odpowiedzią na przepisy antymonopolowe UE, otwiera nowe możliwości dla deweloperów i użytkowników, umożliwiając większą różnorodność w dostępie do aplikacji. Ponadto, zmiany wprowadzone w systemie dotyczą również zasad związanych z domyślnymi przeglądarkami internetowymi oraz aplikacjami do streamingu gier, co ma na celu zapewnienie większej elastyczności i wyboru dla konsumentów.

W ramach aktualizacji, iOS 17.4 wprowadza również nowości w zakresie aplikacji Apple Podcasts, w tym funkcję transkrypcji. Umożliwia to użytkownikom łatwiejsze śledzenie treści audycji, zwłaszcza w sytuacjach, gdy słuchanie nie jest możliwe. Dodatkowo, drobne usprawnienia wprowadzone w Apple Music mają na celu poprawę ogólnego doświadczenia użytkowników z korzystania z tej usługi.

Inną interesującą funkcją jest możliwość czytania wiadomości przez Siri w różnych językach, co jest kolejnym krokiem w kierunku ułatwienia komunikacji i dostępu do informacji w bardziej globalnym kontekście. Również nowe emoji zostaną dodane do systemu, co jest zgodne z ciągłym dążeniem Apple do wzbogacania środków ekspresji dostępnych dla użytkowników.

Firma Apple zapowiedziała, że finalna wersja iOS 17.4 zostanie udostępniona w marcu. Oczekuje się, że ta aktualizacja przyniesie znaczące ulepszenia w zakresie funkcjonalności i dostępności, odzwierciedlając zaangażowanie Apple w dostosowywanie swoich produktów do zmieniających się wymagań rynku i przepisów prawnych.

Więcej na temat zmian dowiecie się z poniższego wpisu.

Jeśli nie chce się wam czytać możecie obejrzeć wideo na którym przedstawiono wszystkie nowości w pierwszej becie iOS 17.4.  Autorem nagrania jest zolotech.

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 278

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top