Apple uruchamia program darmowej wymiany iPhone'a 6s i 6s Plus, które mają problem z zasilaniem polecane, ciekawostki program naprawczy iPhone 6S, program naprawczy, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, darmowy program wymiany iPhone 6S  Dzisiaj firma Apple uruchomiła bezpłatny program naprawczy dla iPhone'a 6s i iPhone'a 6s Plus, które mają problem z zasilaniem, a dokładniej nie chcą się uruchomić po wyłączeniu urządzenia. iPhone6s1

Apple uruchamia program darmowej wymiany iPhone’a 6s i 6s Plus, które mają problem z zasilaniem

Dzisiaj firma Apple uruchomiła bezpłatny program naprawczy dla iPhone’a 6s i iPhone’a 6s Plus, które mają problem z zasilaniem, a dokładniej nie chcą się uruchomić po wyłączeniu urządzenia.

Jak się okazuje w niektórych iPhone?ach 6S / 6S Plus, które zostały zakupione w okresie od października 2018 r. do sierpnia 2019 r mogą występować problemy z zasilaniem. Problem jak napisałem wyżej polega na tym, że urządzenie po wyłączeniu nie chce się uruchomić.

Aby sprawdzić, czy Wasze urządzenie kwalifikuje się do wymiany wystarczy udać się na specjalną stronę programu i wpisać numer seryjny urządzenia.

Apple uruchamia program darmowej wymiany iPhone'a 6s i 6s Plus, które mają problem z zasilaniem polecane, ciekawostki program naprawczy iPhone 6S, program naprawczy, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, darmowy program wymiany iPhone 6S  Dzisiaj firma Apple uruchomiła bezpłatny program naprawczy dla iPhone'a 6s i iPhone'a 6s Plus, które mają problem z zasilaniem, a dokładniej nie chcą się uruchomić po wyłączeniu urządzenia. iPHone6s programnaprawczy 517x350

Naprawa tych urządzeń jest ważna przez dwa lata od daty zakupu.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry