Apple Watch 2 pojawi się wcześniej? polecane, ciekawostki kiedy apple watch 2, Apple watch 2, Apple  Na początku bieżącego miesiąca pojawiły się doniesienia o prezentacji drugiej generacji Apple Watcha we wrześniu, ale wygląda na to, że sprzęt naręczny zadebiutuje wcześniej. applew 1300x700

Apple Watch 2 pojawi się wcześniej?

Na początku bieżącego miesiąca pojawiły się doniesienia o prezentacji drugiej generacji Apple Watcha we wrześniu, ale wygląda na to, że sprzęt naręczny zadebiutuje wcześniej.

Według ostatniego raportu masowa produkcja drugiej generacji powinna zacząć się w drugim kwartale bieżącego roku. Informacja pochodzi z DigiTimes i ich źródła, które ma dostęp do łańcucha dostaw, choć w przeszłości podawali sprzeczne informacje. Raport mówi również o wyłącznej produkcji Apple Watcha 2 przez Quanta Computer. Wcześniej w grę wchodziło podzielenie produkcji między Foxconn i Quanta, ale postanowiono, że jedna fabryka się tym zajmie.

Apple nie ma zamiaru składać zamówienia na dużą ilość egzemplarzy, ponieważ początek żywota pierwsze generacji pokazał, że zainteresowanie nie było takie, jak wymarzyli sobie włodarze z Cupertino. Jednakże jeszcze w ubiegłym roku inteligentnemu zegarkowi udało się zdominować rynek urządzeń naręcznych.

Apple Watch 2 pojawi się wcześniej? polecane, ciekawostki kiedy apple watch 2, Apple watch 2, Apple  Na początku bieżącego miesiąca pojawiły się doniesienia o prezentacji drugiej generacji Apple Watcha we wrześniu, ale wygląda na to, że sprzęt naręczny zadebiutuje wcześniej. image Apple Watch Force Touch

Według ostatnich plotek druga generacja zegarka ma zostać wyposażona w WiFi, kamerkę FaceTime i ulepszone czujniki zdrowotne/fitness. Większość z nowości to nadal plotki, ale miejmy nadzieję, że niedługo pojawią się bardziej wiarygodne informacje.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top