applewatchpro

Apple Watch Pro nie będzie kompatybilny ze starszymi paskami?

Chiński informato UnclePan udostępnił w sieci społecznościowej Weibo informację mówiące o tym, że nowy Apple Watch Pro nie będzie kompatybilny z istniejącymi paskami Apple Watch.

Powodem ma być zdaniem użytkownika zwiększenie rozmiaru koperty zegarka. Źródło bliskie producentom akcesoriów uważa, że ​​użytkownicy Apple Watch Pro będą musieli kupić nowe paski. Mówi się, że model Pro ma 47-milimetrową tytanową obudowę, płaskie ramki i wyświetlacz o przekątnej 1,99 cala. Nowość ma być dostępna od 999 USD.

Apple Watch Pro nie będzie kompatybilny ze starszymi paskami? ciekawostki Apple Watch Pro  Chiński informato UnclePan udostępnił w sieci społecznościowej Weibo informację mówiące o tym, że nowy Apple Watch Pro nie będzie kompatybilny z istniejącymi paskami Apple Watch. paskk

Co ciekawe, dziennikarz Bloomberga Mark Gurman zaprzeczył tej informacji, twierdząc, że Apple Watch Pro jest kompatybilny ze wszystkimi starymi paskami. Oczekuje się, że Apple zaprezentuje nowy Apple Watch Pro na imprezie Far Out 7 września.

Konferencja będzie transmitowana na żywo na swojej stronie internetowej Apple, w serwisie YouTube oraz na Apple TV za pośrednictwem aplikacji Apple TV. Keynote rozpocznie się 7 września o godzinie 19:00 i oprócz pokazania kilku nagranych wcześniej filmów, odbędzie się w obecności kilku zaproszonych dziennikarzy do Steve Jobs Theatre. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj – Apple zaprasza na prezentację iPhone 14 | 14 Pro.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top