applewatchpro

Apple Watch Pro – tak może nazywać się nowy zegarek Apple

Apple w tym roku zaprezentuje światu trzy nowe iZegarki. Wersja do sportów ekstremalnych ma nosić nazwę Apple Watch Pro.

Jak sugeruje Mark Gurman z Bloomberga w swoim najnowszym newsletterze Power On najważniejszymi cechami Apple Watch Pro będzie większy, bardziej odporny na wstrząsy wyświetlacz, lepsze śledzenie podczas wędrówek i pływania, dłuższy czas pracy na baterii oraz cięższa, solidniejsza obudowa wykonana z wysokiej jakości materiału metalowego.

Apple Watch Pro - tak może nazywać się nowy zegarek Apple ciekawostki ile kosztuje Apple Watch Pro, cena Apple Watch Pro, Apple Watch Pro specyfikacja, Apple Watch Pro  Apple w tym roku zaprezentuje światu trzy nowe iZegarki. Wersja do sportów ekstremalnych ma nosić nazwę Apple Watch Pro. AppleWatch 2

Gurman uważa, że ten nowy Apple Watch będzie nosił nazwę “Pro”, aby rozszerzyć portfolio firmy o produkty do zastosowań profesjonalnych, takie jak MacBook Pro, iPad Pro, iPhone Pro i AirPods Pro. Ponadto Mark Gurman uważa, że pojawienie się tego wariantu Apple Watch spowoduje również koniec Apple Watch Edition.

Wspomniany Apple Watch Pro będzie wyposażony w układ S8, ten sam, który znajduje się w modelach Apple Watch Series 7 i Series 6, oraz nowy czujnik temperatury ciała. Co do jego ceny, Gurman uważa, że Apple mogłoby go sprzedawać w okolicach 900/1000 dolarów.

Na koniec Mark Gurman opowiada o długo oczekiwanym trybie low-power. Funkcja miałaby być jeszcze w fazie rozwoju, ale powinna być gotowa na premierę watchOS 9.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top