applewatchse2

Apple Watch SE3 pojawi się dopiero w przyszłym roku

W tym roku na horyzoncie technologicznym nie zauważymy żadnej nowości w kategorii najbardziej ekonomicznych smartwatchy od Apple.

Niezawodny ekspert technologiczny i znany dziennikarz Bloomberga, Mark Gurman, przekazał informację, że entuzjaści elektroniki firmy z Cupertino będą musieli poczekać na trzecią generację cenowo przystępnej linii Apple Watch SE aż do następnego roku.

Podejście Apple do aktualizacji swojej gamy zegarków SE wydaje się zrozumiałe. Z uwzględnieniem faktu, że obecny model, SE2, trafił na rynek zaledwie w zeszłym roku, nie można oczekiwać, że firma będzie wprowadzać innowacje na tę linię produktów co rok. Większość zmian, jakie zobaczymy w Apple Watch SE3, nie będzie dotyczyć aspektów wizualnych. Jest to typowe dla Apple, które często skupia się na udoskonalaniu funkcji i wydajności, nie zwracając znaczącej uwagi na kosmetyczne zmiany designu. Najważniejszą modyfikacją dla SE3, jak się spodziewamy, będzie nowa platforma SiP (System in a Package).

Apple Watch SE3 dopiero w 2024 roku

Apple Watch SE3 pojawi się dopiero w przyszłym roku ciekawostki wydajność, technologia, SmartWatch, SiP, Seria 9, SE3, Mark Gurman, innowacje, GPT-3.5, design, czip, Bloomberg, Apple Watch, Apple, aktualizacje  W tym roku na horyzoncie technologicznym nie zauważymy żadnej nowości w kategorii najbardziej ekonomicznych smartwatchy od Apple. AppleWatchSE3

Patrząc na schemat, według którego Apple dokonuje aktualizacji swoich produktów, możemy przypuszczać, że platforma SiP dla SE3 będzie ta sama, co dla topowej serii Apple Watch, która ma się pojawić w tym samym czasie. Biorąc pod uwagę, że model SE2 zaczerpnął z linii S8 i przyjął SiP S8, istnieje duże prawdopodobieństwo, że SE3 zaoferuje identyczną platformę SiP S10, jaką zobaczymy w Serii 10. Jednak nie wykluczamy możliwości, że Apple zdecyduje się na SiP S9, aby obniżyć koszty produkcji i utrzymania cen SE3 na przystępnym poziomie.

Jeśli chodzi o nadchodzącą Serię 9, nie oczekujemy istotnych modyfikacji w obszarze designu. To zgodne z filozofią Apple, które często unika radykalnych zmian estetycznych na rzecz poprawy wydajności i funkcjonalności. Kluczową zmianą, jaką prawdopodobnie zobaczymy, będzie wprowadzenie nowego czipu, który przekroczy swojego poprzednika pod względem wydajności.

Jak zatem widzicie, Apple zachowuje swoje tradycyjne podejście do aktualizacji produktów, koncentrując się na udoskonaleniach technicznych, a nie na zmianach estetycznych. Co najważniejsze, zawsze stara się dostarczać użytkownikom najlepsze możliwe doświadczenie, oferując im najnowocześniejsze technologie. Czekamy z niecierpliwością na oficjalne ogłoszenie dotyczące szczegółów Apple Watch SE3 oraz Serii 9 i jesteśmy pewni, że Apple nie zawiedzie swoich fanów.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzach.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 166

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top