Przezroczyste etui dla iPhone XR od Apple dostępne w sprzedaży ciekawostki przezroczyste etui dla iPhone XR, przezroczyste, Kup, iphone xr, etui, cena, Apple  Kilka godzin temu do Apple Store Online trafiło zapowiadane przez nas wcześniej przezroczyste etui dla iPhone XR. Jaka jest jego cena? iPhoneXR etui

Przezroczyste etui dla iPhone XR od Apple dostępne w sprzedaży

Kilka godzin temu do Apple Store Online trafiło zapowiadane przez nas wcześniej przezroczyste etui dla iPhone XR. Jaka jest jego cena?

Otóż jak się okazuje etui nie jest tanie. Za kawałek przezroczystego silikonu gigant z Cupertino zażyczył sobie 199 zł. Sporo.

Przezroczyste etui dla iPhone XR od Apple dostępne w sprzedaży ciekawostki przezroczyste etui dla iPhone XR, przezroczyste, Kup, iphone xr, etui, cena, Apple  Kilka godzin temu do Apple Store Online trafiło zapowiadane przez nas wcześniej przezroczyste etui dla iPhone XR. Jaka jest jego cena? etui

Smukłe, lekkie i trzymające się dłoni etui do iPhone?a XR jednocześnie chroni i eksponuje jego piękną obudowę. Odporna na zadrapania powłoka pokrywa nie tylko zewnętrzną, ale i wewnętrzną powierzchnię etui. Chcesz bezprzewodowo naładować telefon? Po prostu połóż iPhone?a na ładowarce Qi. Bez wyjmowania z etui.

Etui możecie zakupić w sklepie Apple Store Online – tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top