Apple wprowadza studencką subskrypcję w Apple Music polecane, ciekawostki Studencka subskrypcja Apple Music, Przecena, Promocja, muzyka apple, Apple music, Apple  Wygląda na to, że w przyszłym miesiącu Apple Music doczeka się totalnej przemiany, ale to nie koniec nowości związanych z usługą strumieniowania muzyki. AppleMusic11

Apple wprowadza studencką subskrypcję w Apple Music

Wygląda na to, że w przyszłym miesiącu Apple Music doczeka się totalnej przemiany, ale to nie koniec nowości związanych z usługą strumieniowania muzyki.

Autorzy wprowadzili dziś subskrypcję dla studentów, co wiąże się z obniżeniem ceny miesięcznej opłaty o 50%. Jeżeli jesteście studentami, to opłata wyniesie 4,99$, a nie 9,99$.

Subskrypcja nie jest dostępna tylko i wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych, można z niej skorzystać w Danii, Australii, Niemczech, Nowej Zelandii, Irlandii i Zjednoczonym Królestwie.

Apple wprowadza studencką subskrypcję w Apple Music polecane, ciekawostki Studencka subskrypcja Apple Music, Przecena, Promocja, muzyka apple, Apple music, Apple  Wygląda na to, że w przyszłym miesiącu Apple Music doczeka się totalnej przemiany, ale to nie koniec nowości związanych z usługą strumieniowania muzyki. applemusic

Warto nadmienić, że wymienione powyżej kraje mają dostęp do subskrypcji od dziś, więc studenci z tych krajów nie muszą czekać na jej wdrożenie.

Jeśli obecnie korzystacie z usługi, wystarczy zmienić jej plan na studencki, poza tym można to również wybrać podczas pierwszego uruchomienia Apple Music.

Według ostatnich doniesień Apple Music będzie korzystać z biało ? czarnego interfejsu i pojawią się również słowa piosenek podczas ich odtwarzania. Podobno interfejs ma być też bardziej intuicyjny w porównaniu do obecnego z lepszym zarządzaniem odtwarzaniem muzyki i pobieraniem. Wszystkie zmiany zostaną zaprezentowane za miesiąc, na tegorocznym WWDC.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry