iphone16pro onetechpl

Apple wprowadzi aż pięć modeli iPhone 16 w przyszłym roku!

Według najnowszych informacji  w przyszłym roku jesienią, firma Apple ma zamiar wprowadzić na rynek aż pięć różnych modeli iPhone 16.

To oznacza, że portfolio iPhone’ów ma się zwiększyć o jeden model w porównaniu z tym, co zobaczyliśmy w tym roku.

Apple zaprezentuje aż 5 modeli iPhone 16 w 2024 roku

Apple wprowadzi aż pięć modeli iPhone 16 w przyszłym roku! ciekawostki iphone 16 ultra, iphone 16 pro max ultra, iphone 16 pro max cena, iPhone 16 Pro, iphone 16 premiera, iPhone 16 plus, iphone 16 cena, iPhone 16  Według najnowszych informacji  w przyszłym roku jesienią, firma Apple ma zamiar wprowadzić na rynek aż pięć różnych modeli iPhone 16. iPhone16

Pierwszym modelem, który powinien pojawić się na rynku, jest podstawowy iPhone 16. Według przecieków, będzie on wyposażony w ekran OLED o przekątnej 6,1 cala, podobnie jak w przypadku obecnego modelu iPhone 14. Powinien też być wyposażony w układ Apple A17, który będzie zapewniał wyższą wydajność niż obecny A16 Bionic. W przypadku modelu podstawowego nie spodziewajmy się jednak rewolucyjnych zmian.

Drugim modelem będzie iPhone 16 Plus, który będzie wyposażony w większy ekran OLED o przekątnej 6,7 cala. Model ten będzie posiadał podobną specyfikację techniczną jak podstawowy iPhone 16, ale z pewnością będzie kosztował więcej ze względu na większy ekran.

Kolejne dwa modele, to iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max. Oba modele powinny mieć ekran OLED o przekątnej 6,1 cala i 6,7 cala, odpowiednio. Zgodnie z tradycją, modele Pro będą wyposażone w lepszy aparat fotograficzny, wydajniejszy układ A18 Bionic oraz więcej pamięci RAM. Spodziewamy się, że modele te będą wycenione wyżej niż modele podstawowe.

Ostatnim modelem, który ma pojawić się w 2024 roku, jest iPhone 16 Ultra. Model ten ma być najwyższej klasy i ma przewyższać wszystkie pozostałe modele w specyfikacji technicznej i cenie. Oczekuje się, że model ten będzie miał ekran OLED o przekątnej 6,7 cala, lepszy aparat fotograficzny z peryskopem, więcej pamięci RAM i bardziej wydajny układ A18 Bionic. Wiadomo również, że model Ultra będzie miał podobne ulepszenia, co modele Pro, ale z pewnością będzie to model z najwyższą ceną w całym portfolio iPhone’ów.

Warto jednak pamiętać, że powyższe informacje nie są jeszcze oficjalne i mogą ulec zmianie w zależności od decyzji firmy Apple. Oczekujemy, że Apple ujawni więcej szczegółów na temat nowych modeli iPhone w ciągu najbliższych kilku miesięcy, więc trzymajmy rękę na pulsie.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top