AirTag

Apple wydało nową aktualizację oprogramowania układowego dla AirTag

Firma Apple wydała nową aktualizację oprogramowania układowego dla AirTag o numerze wersji 2A24e, w porównaniu z systemem 1A301, który został udostępniony w kwietniu.

Apple nie udostępnia informacji o aktualizacjach AirTag, więc nie wiemy, co nowego. Aktualizacji nie można wymusić, ponieważ odbywa się to bezprzewodowo za pośrednictwem podłączonego iPhone’a. Aby upewnić się, że aktualizacja się powiedzie, możesz umieścić AirTag w zasięgu swojego „iPhone’a”.

Apple wydało nową aktualizację oprogramowania układowego dla AirTag ciekawostki aktualizacja Airtag, AirTag  Firma Apple wydała nową aktualizację oprogramowania układowego dla AirTag o numerze wersji 2A24e, w porównaniu z systemem 1A301, który został udostępniony w kwietniu. AirTag3

Aktualną wersję oprogramowania sprzętowego AirTag można sprawdzić w aplikacji Znajdź. Aktualizacja jest wdrażana od wczoraj do 1 grudnia. Wdrażanie stopniowe pozwala Apple upewnić się, że aktualizacja oprogramowania układowego działa zgodnie z oczekiwaniami, zanim zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top