iphone13pro

Apple wydłuża czas zwrotu produktów kupionych w internetowym sklepie w okresie przedświątecznym

W związku ze zbliżającym się świątecznym sezonem, Apple jak co roku wydłużyło czas zwrotu produktów kupionych w internetowym sklepie ze standardowych 14 dni do dwóch miesięcy.

Informacja o tym pojawiła się jak co roku na uaktualnionej stronie na temat zwrotów i odsyłania produktów.

Apple wydłuża czas zwrotu produktów kupionych w internetowym sklepie w okresie przedświątecznym ciekawostki zwrot produktów apple, wydluzony czas wysylki  W związku ze zbliżającym się świątecznym sezonem, Apple jak co roku wydłużyło czas zwrotu produktów kupionych w internetowym sklepie ze standardowych 14 dni do dwóch miesięcy. Apple 1

Produkty zakupione w internetowym sklepie Apple Store, które zostaną odebrane między 1 listopada 2021 r. a 25 grudnia 2021 r., można zwracać do 8 stycznia 2022 r. Prosimy pamiętać, że w odniesieniu do takich towarów pozostają w mocy wszystkie pozostałe warunki i zasady sprzedaży i zwrotu pieniędzy obowiązujące w internetowym sklepie Apple Store.

Co ciekawe w niektórych krajach, w tym we Włoszech i Hiszpanii, nowego iPhone, iPad, Mac, Apple Watch i inne urządzenia Apple można zwracać aż do 20 stycznia.

Wszystkie zakupy dokonane po 25 grudnia 2021 r. podlegają standardowej polityce zwrotów, co oznacza, że ​​można je zwrócić w ciągu 14 dni. Więcej na temat zwrotów możecie przeczytać na stronie apple.com.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top