Siri Speech Study

Apple wypuszcza apkę „Siri Speech Study”, aby ulepszyć Siri

Apple wypuściło na iOS aplikację o nazwie “Siri Speech Study”, który będzie używana do poprawy i dostarczania informacji zwrotnych o asystentce głosowej Siri.

Zła wiadomość jest taka, że aplikacja, która trafiła do App Store 9 sierpnia i uaktualniona została 18 sierpnia dostępna jest tylko na zaproszenia. Siri Speech Study pozwala właścicielom iPhone’ów zgłaszać swoje interakcje Siri z Apple, aby firma mogła je ulepszyć.

„Siri Speech Study” na iOS

Apple wypuszcza apkę „Siri Speech Study”, aby ulepszyć Siri ciekawostki Siri Speech Study, Siri, pobierz, iPhone, iPad, iOS, download  Apple wypuściło na iOS aplikację o nazwie "Siri Speech Study", który będzie używana do poprawy i dostarczania informacji zwrotnych o asystentce głosowej Siri. SiriOS
Siri – iPhone.

Usługa Siri Speech Study jest dostępna w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Niemczech, Francji, Hongkongu, Indiach, Irlandii, Włoszech, Japonii, Meksyku, Nowej Zelandii i na Tajwanie. Jednak nie pojawia się w kategorii Narzędzia i nie można go znaleźć za pomocą wyszukiwania. Poleceni użytkownicy otrzymują bezpośredni link do pobrania aplikacji z App Store. Do autoryzacji wymagany jest również specjalny numer identyfikacyjny uczestnika programu.

Apple wypuszcza apkę „Siri Speech Study”, aby ulepszyć Siri ciekawostki Siri Speech Study, Siri, pobierz, iPhone, iPad, iOS, download  Apple wypuściło na iOS aplikację o nazwie "Siri Speech Study", który będzie używana do poprawy i dostarczania informacji zwrotnych o asystentce głosowej Siri. siri speech study
Siri Speech Study na iOS.

Żadne dane uczestników nie są udostępniane firmie Apple, a użytkownicy mogą wyświetlić listę „żądań”, które złożyli w aplikacji, a następnie wybrać, które z nich mają przekazać firmie Apple wraz z ich opinią.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top