AirPods Max

Apple wypuszcza nowe oprogramowanie 3E756 dla AirPods Max

Firma Apple wydała nowe oprogramowanie 3E756 dla AirPods Max. Jest to trzecia aktualizacja oprogramowania wprowadzona przez Apple od czasu premiery tych wysokiej klasy słuchawek.

Nowe oprogramowanie 3E756 zastępuje poprzednie 3C39 wydane w marcu. Firma Apple nie podaje szczegółowych informacji o nowościach w nowych aktualizacjach oprogramowania układowego, więc nie wiemy, jakie poprawki błędów lub ulepszenia może oferować.

Jak zrobić aktualizację AirPods Max

Apple wypuszcza nowe oprogramowanie 3E756 dla AirPods Max polecane, ciekawostki Update, Aktualizacja, AirPods Max, 3E756  Firma Apple wydała nowe oprogramowanie 3E756 dla AirPods Max. Jest to trzecia aktualizacja oprogramowania wprowadzona przez Apple od czasu premiery tych wysokiej klasy słuchawek. AirPodsMax 1 1

Nie ma standardowego sposobu aktualizacji oprogramowania sprzętowego słuchawek AirPods, AirPods Pro lub AirPods Max?, ale możesz spróbować skorzystać z naszego przewodnika, aby spróbować ?wymusić? aktualizację. Aby sprawdzić, czy Twoje słuchawki otrzymały już aktualizację, po prostu podłącz je do iPhone’a / iPada, wejdź do ogólnego menu panelu Ustawienia i przejdź do informacji. Tam kliknij na AirPods i możesz sprawdzić aktualnie zainstalowane oprogramowanie układowe.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top