battery 1

Apple wypuszcza nowe oprogramowanie dla MagSafe Battery Pack

Nadszedł czas na aktualizację MagSafe Battery Pack – banku energii marki Apple, który umożliwia częściowe naładowanie telefonu iPhone przez złącze MagSafe.

Zaktualizowany firmware dostępne od wczoraj ma identyfikator 2.7.b.0. Aktualizację można wykonać za pomocą OTA, podobnie jak wiele innych akcesoriów Apple. Jak zwykle firma nie udostępnia informacji o wydaniu swoich akcesoriów, więc nie wiemy, jakie funkcje i poprawki błędów zawiera ta nowa aktualizacja oprogramowania.

Apple wypuszcza nowe oprogramowanie dla MagSafe Battery Pack ciekawostki MagSafe Battery Pack  Nadszedł czas na aktualizację MagSafe Battery Pack - banku energii marki Apple, który umożliwia częściowe naładowanie telefonu iPhone przez złącze MagSafe. bateria
MagSafe Battery Pack.

Nie ma pewnego sposobu wymuszenia aktualizacji dla tego akcesorium. Wystarczy podłączyć go do iPhone’a i poczekać, aż aktualizacja zostanie zainstalowana.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry