macbookpro2023

Apple wypuszcza nowy zasilacz USB-C o mocy 70 W

Apple wprowadziło na rynek nowy zasilacz USB-C o mocy 70 W, co zostało ogłoszone na WWDC podczas prezentacji 15-calowego  MacBooka Air.

Ten nowy zasilacz jest dostępny jako opcja zakupu osobno i nie jest standardowo dostarczany w zestawie z nowym MacBookiem Air 15″, który nadal jest wyposażony w standardowy zasilacz 35 W z dwoma portami USB-C.

Nowy zasilacz został zaprojektowany tak, aby działał optymalnie z wybranymi modelami komputerów Mac:

  • MacBook Air 13″ i 15″ z układem M2,
  • MacBook Pro 13″ z 2016 roku lub nowszym,
  • MacBook Pro 14″.

Należy jednak zaznaczyć, że najlepsze rezultaty można osiągnąć z MacBookiem Air z układami Apple Silicon M2, które umożliwiają szybkie ładowanie baterii od zera do 50% w około 30 minut.

Zasilacz USB-C firmy Apple o mocy 70 W

Apple wypuszcza nowy zasilacz USB-C o mocy 70 W ciekawostki zasilacz USB-C, wydajność, szybkie ładowanie, prezentacja, oferta, nowy, MacBook Pro, Macbook Air, M2, komputer mac, cena, bateria, Apple, 70 W, 15 cali  Apple wprowadziło na rynek nowy zasilacz USB-C o mocy 70 W, co zostało ogłoszone na WWDC podczas prezentacji 15-calowego  MacBooka Air. zasilacz

Zasilacz USB-C o mocy 70 W jest dostępny na oficjalnej stronie Apple w cenie 319 złotych. Czas wysyłki w chwili obecnej wynosi jeden dzień roboczy. Do jego poprawnego działania konieczne jest użycie kompatybilnego kabla USB-C.

Wraz z wprowadzeniem nowego zasilacza, Apple zdecydowało się zakończyć sprzedaż zasilacza o mocy 67 W, który dotychczas towarzyszył 14-calowym MacBookom Pro w podstawowej konfiguracji z układem M2 Pro.

Nowy zasilacz USB-C o większej mocy daje użytkownikom komputerów Mac możliwość szybszego i bardziej efektywnego ładowania, co jest szczególnie istotne w przypadku mobilnych użytkowników, którzy potrzebują szybkiego dostępu do pełnej baterii w krótkim czasie.

Jest to kolejny krok firmy Apple w dążeniu do zapewnienia swoim klientom doskonałych doświadczeń użytkowania swoich produktów. Poprawiona wydajność ładowania pozwoli użytkownikom na jeszcze większą mobilność i elastyczność w korzystaniu z MacBooków i MacBooków Pro.

Nowy zasilacz USB-C jest doskonałym dodatkiem do ekosystemu Apple i z pewnością spotka się z zainteresowaniem klientów, którzy oczekują wydajnych i innowacyjnych rozwiązań. Możecie go kupić udając się w to miejsce.

Co o tym sądzicie? Dajcie koniecznie znać na Twitterze lub w komentarzach poniżej!

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 4.6 / 5. Gł: 124

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top