koronawirus

Apple wypuszcza specjalną aplikację i uruchamia stronę z informacjami o rozprzestrzenianiu się koronawirusa

Apple wraz z Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom Stanów Zjednoczonych (CDC) wydało aplikację na iPhone’a i uruchomiło nową witrynę z informacjami o rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Aplikacja i strona ma pomóc ludziom być na bieżąco i podjąć odpowiednie środki w celu ochrony zdrowia podczas nowej pandemii koronawirusa.

Apple wypuszcza specjalną aplikację i uruchamia stronę z informacjami o rozprzestrzenianiu się koronawirusa polecane, ciekawostki koronawirus, Apple, Aplikacja  Apple wraz z Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom Stanów Zjednoczonych (CDC) wydało aplikację na iPhone'a i uruchomiło nową witrynę z informacjami o rozprzestrzenianiu się koronawirusa. apple new covid 19 app macbook pro iphone 11 pro 03272020 bigjpglarge 2x

Witryna i aplikacja oferują użytkownikom odpowiedzi na wiele pytań dotyczących czynników ryzyka, niedawnych interakcji z potencjalnie zainfekowanymi ludźmi i ich objawów. Przekazują także CDC zalecenia dotyczące następujących działań, w tym wskazówki dotyczące leczenia.

Aplikacja jest dostępna tylko w amerykańskim App Store, a strona jest dostępna na całym świecie.

Więcej na ten temat możecie przeczytać w specjalnym komunikacie prasowym, który dostępny jest w tym miejscu.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top