scary 5

Apple zaprasza na jesienną konferencję “Scary Fast”

Apple zaprasza na kolejną konferencję tego roku “Scary Fast”. Transmisja online rozpocznie się w Polsce 31 października o godzinie 1 w nocy.

Zgodnie z ogłoszeniem, konferencja ta będzie miała miejsce wyłącznie w formie online, kontynuując trend cyfrowych prezentacji, do którego firma przywykła od początku pandemii. Wydarzenie to przewiduje, że skupi się głównie na odświeżeniu linii komputerów Mac.

Wydarzenie najprawdopodobniej dotyczyć będzie zarówno stacjonarnych, jak i przenośnych komputerów firmy. Na przykład może pojawić się nowy 24-calowy iMac, który wciąż działa na czipie M1.

Dla przypomnienia dodamy, że Mark Gurman z Bloomberga, znany ze swoich często dokładnych przewidywań dotyczących produktów Apple, wskazał, że chociaż odświeżenie MacBooka Air jest mało prawdopodobne, to jednak 13-calowy MacBook Pro, a także jego większe wersje 14-calowe i 16-calowe, mogą otrzymać nowe procesory. Nie jest jednak jasne, czy firma zamierza wprowadzić nowe chipy z serii M3. Jeżeli tak, możliwe jest, że zarówno iMac, jak i MacBook Pro mogą korzystać z nowych 3-nanometrowych układów M3, choć ta informacja pozostaje w sferze spekulacji.

Apple zaprasza na jesienną konferencję "Scary Fast" ciekawostki wydarzenie technologiczne, technologia, Scary Fast, procesory, Macbook Air, konferencja online, komputery mac, innowacje, Cupertino, Chipy M3, chipset M1, Apple, 24-calowy iMac, 16-calowy macbook pro, 14 calowy macbook pro, 13-calowy MacBook Pro  Apple zaprasza na kolejną konferencję tego roku "Scary Fast". Transmisja online rozpocznie się w Polsce 31 października o godzinie 1 w nocy. scary2

W kontekście niepewności wokół aktualnej gamy produktów Mac, zbliżające się wydarzenie jest jednym z bardziej zagadkowych w ostatnim czasie. Jest więc prawdopodobne, że firma z Cupertino może zaskoczyć zarówno fanów, jak i analityków branżowych. Ostateczne odpowiedzi na nurtujące pytania zostaną jednak udzielone tylko w trakcie samego wydarzenia.

Konferencję będzie można śledzić na żywo na oficjalnej stronie internetowej Apple, na kanale YouTube firmy oraz za pośrednictwem aplikacji Apple TV. Zważywszy na fakt, że Apple zwykle wykorzystuje swoje jesienne wydarzenia do prezentacji kluczowych innowacji, można spodziewać się, że ta konferencja przyniesie istotne zmiany w portfolio firmy. Niemniej jednak, do momentu oficjalnej prezentacji wszystko pozostaje w sferze domysłów i spekulacji. W miarę zbliżania się daty wydarzenia, z pewnością będziemy świadkami nasilających się plotek i przecieków, które mogą nam dostarczyć więcej informacji na temat tego, co dokładnie Apple ma w zanadrzu.

W obecnych czasach, gdy technologia szybko się zmienia i ewoluuje, tajemnicze i pełne niespodzianek wydarzenia takie jak to, są niezwykle ważne zarówno dla firm, jak i dla konsumentów, którzy są ciekawi, co przyniesie najbliższa przyszłość w dziedzinie komputerów i technologii.

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 178

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top