ipad 10

Apple zaprezentuje dziś nowego taniego iPada 11. generacji

Według najnowszych doniesień pochodzących od Majin Bu, osoby znanej z publikowania przecieków, Apple zaprezentuje dziś iPada 11. generacji.

Informacje wskazują, że nowy model zachowa konstrukcyjne podobieństwa do swojego poprzednika z 10. generacji, co sugeruje, że obecne akcesoria będą w pełni kompatybilne z nowym urządzeniem.

Warto jednak podkreślić, że informacje przekazywane przez Majin Bu są z natury spekulacyjne i bywają różnie odbierane przez ekspertów oraz entuzjastów branży. Dlatego też, choć plotki te są intrygujące, nie można ich traktować jako pewnik.

Równocześnie różne źródła informacyjne przedstawiają sprzeczne prognozy odnośnie działań Apple. Mark Gurman z Bloomberga, na przykład, twierdził niedawno, że chociaż nowe modele iPada są w fazie rozwojowej, nie należy spodziewać się ich premiery w najbliższym czasie. Z kolei serwisy 9to5Mac i Supercharged News podały, że Apple może w najbliższym tygodniu zaprezentować nie tylko nowego iPada, ale również odświeżone wersje iPada mini i iPada Air.

Apple zaprezentuje dziś nowego taniego iPada 11. generacji ciekawostki iPad 11. generacji, iPad, Apple  Według najnowszych doniesień pochodzących od Majin Bu, osoby znanej z publikowania przecieków, Apple zaprezentuje dziś iPada 11. generacji. tapety ipad

Tymczasem, japoński portal Mac Otakara donosił ostatnio, że Apple prawdopodobnie nie zamierza wprowadzać na rynek żadnych nowych modeli iPada, skupiając się zamiast tego na debiucie trzeciej generacji Apple Pencil z wymiennymi magnetycznymi końcówkami.

Zgodnie z przeciekiem Majin Bu, nie ma żadnych informacji odnośnie iPada Air czy iPada mini. Jest jednak sugerowane, że do nowego iPada dołączone będą kompatybilne akcesoria. Nie jest to jednak jednoznaczne i może sugerować różne scenariusze, na przykład wprowadzenie nowego Apple Pencila, co zgodne jest z doniesieniami Mac Otakara.

W tym kontekście warto podkreślić, że strategia Apple odnośnie wprowadzania nowych produktów bywa często różnorodna i trudna do przewidzenia. Ostateczna odpowiedź na pytania dotyczące nowego iPada, jak również ewentualnego Apple Pencila trzeciej generacji, pozostaje więc w sferze spekulacji do momentu oficjalnej prezentacji przez firmę.

W obliczu różnorodnych i często sprzecznych doniesień, trudno jest jednoznacznie określić, co Apple zamierza przedstawić w dniu dzisiejszym. Możliwości są różne: od premiery 11. generacji iPada, przez wprowadzenie nowych modeli iPada mini i iPada Air, aż po debiut trzeciej generacji Apple Pencila. Wszystko to, jednak, pozostaje w sferze domysłów do momentu oficjalnego ogłoszenia przez Apple.

Źródło:

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 164

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top