iPhone 14

Apple zmienia warunki naprawy iPhone’a

Apple wprowadziło zmiany w warunkach serwisu gwarancyjnego dla iPhone’a 14 – informuje o tym portal MacRumors. Co się zmieniło? Wyjaśniamy!

Wcześniej uszkodzony iPhone, który kupujący przynosił do naprawy w ramach gwarancji, najczęściej był po prostu wymieniany na zupełnie nowe urządzenie, a Apple zabierało stary smartfon dla siebie. Takie warunki były niezwykle atrakcyjne dla osób, które już od jakiegoś czasu korzystały z urządzenia – dzięki awarii dana osoba mogła otrzymać nowego iPhone’a. Ale teraz wszystko się zmieniło.

Apple zmienia warunki naprawy iPhone'a ciekawostki serwis iPhone 14, serwis apple, naprawa iPhone 14, iPhone 14  Apple wprowadziło zmiany w warunkach serwisu gwarancyjnego dla iPhone'a 14 - informuje o tym portal MacRumors. Co się zmieniło? Wyjaśniamy! naprawa

Według źródła, Apple wysłało notatki do sklepów firmowych i autoryzowanych serwisów. Według doniesień, począwszy od linii iPhone 14, smartfony powinny być naprawiane, a nie wymieniane na nowe. Najprawdopodobniej zmiany w polityce serwisu związane są z tym, że iPhone 14 został wyposażony w zdejmowaną tylną pokrywę (wcześniej była ona przyklejona), co oznacza, że smartfon nie jest już uznawany za “nierozłączny”. Nowe urządzenia można łatwo otworzyć zarówno od strony wyświetlacza, jak i z tyłu.

Co Wy na to? Czy jest to lepsze rozwiązanie od poprzedniego? Dajcie znać w komentarzach.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
twitter 1

Za ile Elon Musk kupił Twittera?

Najbogatszy człowiek na świecie został niedawno właścicielem najbardziej wpływowej platformy informacyjnej w sieci. Dlaczego Elon Musk kupił Twittera? Co zmieni się w funkcjach działania aplikacji?

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top