iphone16 atrapa

Atrapy iPhone 16 i iPhone 16 Pro pokazane ze wszystkich stron

Na chińskim portalu społecznościowym Weibo pojawiły się pierwsze zdjęcia, atrap iPhone 16 i iPhone 16 Pro. Zobacz nowości od Apple już teraz.

Z opublikowanych informacji wynika, że Apple idzie za ciosem i planuje nieco powiększyć ekrany w modelach Pro, czyli w iPhone 16 Pro i Pro Max. Z kolei zwykłe modele, iPhone 16 i 16 Plus, mają zostać przy swoich obecnych rozmiarach ekranów, co sugeruje, że Apple chce, aby te telefony były bardziej kontynuacją niż rewolucją.

Na zamieszczonych zdjęciach widać, jak zmieniły się rozmiary pomiędzy nowym modelem Pro a jego poprzednikiem.

Atrapy iPhone 16 i  iPhone 16 Pro pokazane ze wszystkich stron ciekawostki iPhone 16 Pro, atrapa iPhone 16 Pro, atrapa iPhone 16, Apple, 2024  Na chińskim portalu społecznościowym Weibo pojawiły się pierwsze zdjęcia, atrap iPhone 16 i iPhone 16 Pro. Zobacz nowości od Apple już teraz. ip16 1

Prawdopodobnie mniejszy model z nowej serii będzie miał ekran o przekątnej 6,3 cala, a większy – 6,9 cala. To spora zmiana, która z pewnością wpłynie na doświadczenia użytkowników.

Ciekawie zapowiadają się też zmiany w zwykłym iPhone 16. Apple chyba chce pożegnać się z tradycyjnym przełącznikiem wyciszania, zamieniając go na przycisk akcji, który do tej pory był dostępny tylko w wersjach Pro modelu iPhone 15. Co więcej, ten nowy przycisk ma być większy niż obecne rozwiązania.

Atrapy iPhone 16 i  iPhone 16 Pro pokazane ze wszystkich stron ciekawostki iPhone 16 Pro, atrapa iPhone 16 Pro, atrapa iPhone 16, Apple, 2024  Na chińskim portalu społecznościowym Weibo pojawiły się pierwsze zdjęcia, atrap iPhone 16 i iPhone 16 Pro. Zobacz nowości od Apple już teraz. ip16 2

Sporym zaskoczeniem jest nowy design modułu kamery. Zdjęcia sugerują, że będzie on miał bardziej płaską formę, przypominającą mieszankę stylów z iPhone’a X i 12, gdzie każdy czujnik jest umieszczony osobno.

Atrapy iPhone 16 i  iPhone 16 Pro pokazane ze wszystkich stron ciekawostki iPhone 16 Pro, atrapa iPhone 16 Pro, atrapa iPhone 16, Apple, 2024  Na chińskim portalu społecznościowym Weibo pojawiły się pierwsze zdjęcia, atrap iPhone 16 i iPhone 16 Pro. Zobacz nowości od Apple już teraz. ip16 3

Dodatkowo, w nowych modelach znajdziemy przycisk „Capture”, który ma ułatwić robienie zdjęć i nagrywanie filmów. Będzie on położony tuż pod przyciskiem zasilania, co ma pomóc w szybszym uruchamianiu kamery.

Wszystko wskazuje na to, że nową serię iPhone’ów, w tym iPhone 16, firma Apple zaprezentuje światu we wrześniu. Każde nowe wydanie iPhone’a jest wydarzeniem samym w sobie, przyciągającym uwagę nie tylko miłośników marki, ale i całej branży technologicznej.

Zmiany zapowiadane w najnowszej serii z pewnością zaintrygują wielu użytkowników, którzy czekają na nowości od Apple.

Źródło:

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 311

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top