iphone16

iPhone 16 Pro może być dostępny w tych dwóch nowych kolorach

Ostatnio z Chin napłynęły interesujące wieści na temat kolorów, w jakich mogą pojawić się nadchodzące iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max.

Według informacji, które pojawiły się na Weibo i zostały później trafiły na platformę X (dawniej znaną jako Twitter) przez użytkownika ShrimpApplePro, Apple ma zaskoczyć nas nowymi odcieniami: „kosmiczną czernią” i „różowym tytanem”. Te zmiany oznaczają odświeżenie oferty kolorystycznej, co jest dość istotną nowością w ofercie firmy.

Szczególnie interesująca jest zmiana dotycząca koloru „Blue Titanium”, który obecnie jest dostępny dla modeli iPhone’a 15 Pro. Ten odcień ma zostać wycofany, a na jego miejsce wejdzie nowy, różowy kolor. Z kolei tradycyjny „Black Titanium” ma zostać zastąpiony przez „kosmiczną czerń”, która oferuje głęboki i intensywny czarny kolor, podobny do tego, który znamy z iPhone’a 14 Pro.

iPhone 16 Pro może być dostępny w tych dwóch nowych kolorach ciekawostki zmiany kolorystyczne, Weibo, tytan, technologia, ShrimpApplePro, różowy tytan, przecieki, Phone 16 Pro, nowe kolory, kosmiczna czerń, iphone 16 pro max, innowacje wizualne, design, Apple, aktualizacja oferty  Ostatnio z Chin napłynęły interesujące wieści na temat kolorów, w jakich mogą pojawić się nadchodzące iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max. ip16 kolory

Nie tylko główne kolory ulegną zmianie. Informacje wskazują również, że odcienie „Natural Titanium” i „White Titanium” przejdą subtelne modyfikacje. „Natural Titanium” ma być teraz bardziej szary, co nadaje urządzeniu bardziej stonowany i elegancki wygląd. Natomiast „White Titanium” ma zmienić się w kierunku srebrno-białego, co ma przypominać srebrną wersję iPhone’a 14 Pro.

Co ciekawe, źródło tych przecieków na Weibo nie było wcześniej znane z dokładnych przewidywań, ale ShrimpApplePro wskazuje, że poprawnie przewidziało wprowadzenie fioletowego iPhone’a 14 Pro. To dodaje pewnej wiarygodności nowym doniesieniom.

Warto przypomnieć, że Apple niedawno zaczęło stosować tytan zamiast stali nierdzewnej w swoich modelach „Pro”, co zaczęło się od serii iPhone 15 Pro. Dostępne były warianty kolorystyczne takie jak czarny, biały, niebieski oraz naturalny tytan. Brak wersji złotej był zaskoczeniem, ponieważ złoto było popularnym wyborem w wielu poprzednich modelach iPhone’ów. Nowy różowy kolor może więc być próbą zaoferowania czegoś w rodzaju nowoczesnej wersji złotego iPhone’a.

Jeszcze wcześniej pojawiały się plotki o możliwych kolorach „Desert Titanium” i „Titanium Grey” dla modeli Pro, co może w pewnym stopniu pokrywać się z nowymi odcieniami różowego i ulepszonego „Natural Titanium”.

W skrócie, najświeższe plotki o kolorach iPhone’ów 16 Pro i Pro Max przynoszą odświeżenie i mogą zachęcić zarówno nowych, jak i obecnych użytkowników Apple do zainteresowania się najnowszą ofertą, proponując innowacje nie tylko pod względem technicznym, ale i wizualnym.

Źródło:

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 233

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top