Barclays o tegorocznych i przyszłorocznych iPhone?ach polecane, ciekawostki Plotki, iPhone XII, iPhone XI, Apple  Blaine Curtis, analityk w Barclays, podzielił się dziś nowymi doniesieniami na temat iPhone, które zostaną zaprezentowane w 2019 i 2020 roku. iPhoneXI 3

Barclays o tegorocznych i przyszłorocznych iPhone?ach

Blaine Curtis, analityk w Barclays, podzielił się dziś nowymi doniesieniami na temat iPhone, które zostaną zaprezentowane w 2019 i 2020 roku.

Analityk otrzymał dane z azjatyckich firm, które dostarczają części firmie Apple.

Curtis pisze, że zgodnie z oczekiwaniami w 2019 roku projekt iPhone’a nie ulegnie znaczącym zmianom. Główną różnicą w nadchodzących modelach będzie kwadratowy moduł kamery. Materiał na tylnym panelu będzie matowym szkłem.

Barclays o tegorocznych i przyszłorocznych iPhone?ach polecane, ciekawostki Plotki, iPhone XII, iPhone XI, Apple  Blaine Curtis, analityk w Barclays, podzielił się dziś nowymi doniesieniami na temat iPhone, które zostaną zaprezentowane w 2019 i 2020 roku. iPhone11

Ponadto analityk powiedział, że nowy iPhone otrzyma baterie o większej pojemności oraz funkcję dwukierunkowego ładowania bezprzewodowego, co pozwoli smartfonom ładować AirPods lub Apple Watch. Jeśli chodzi o następcę iPhone’a XR to w raporcie Curtisa napisano, że nie będzie on wyposażony w 3, ale 4 GB pamięci RAM.

iPhone?y 2020, czyli te które pojawią się w przyszłym roku otrzymają Touch ID na pełnym ekranie i wsparcie 5G.

Analityk przewiduje także pojawienie się nowej wersji iPhone SE – z cechami iPhone’a 8. Urządzenie może zostać zaprezentowane na początku 2020 roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top