whatsapp

Będziesz zachwycony nową funkcją w WhatsApp

Popularny komunikator WhatsApp pracuje nad nową funkcją z której będziesz zachwycony – informuje o tym serwis WABetaInfo. O co chodzi?

JUż niebawem w aplikacji ma pojawić się możliwość edytowania wiadomości. Możliwość edytowania już wysłanych własnych wiadomości w takiej czy innej formie jest już obecna w wielu popularnych komunikatorach, takich jak Telegram i Viber. Nawet iMessage firmy Apple niedawno otrzymał tę funkcję. Jednocześnie WhatsApp, który zajmuje pierwsze miejsce pod względem odbiorców, nadal nie pozwala na zmianę przekazu. Jednak wkrótce się to zmieni.

Będziesz zachwycony nową funkcją w WhatsApp ciekawostki WhatsApp, edytowanie wiadomosci w whatsapp  Popularny komunikator WhatsApp pracuje nad nową funkcją z której będziesz zachwycony - informuje o tym serwis WABetaInfo. O co chodzi? whatsapo 1
Edytowanie wiadomości w WhatApp.

Zespół WABetaInfo odkrył, że programiści WhatsApp pracują nad możliwością edycji wiadomości. Znaleźli specjalną informację serwisową w najnowszych wersjach beta komunikatorów Android i Windows, która wyraźnie wspomina o edytowaniu wiadomości.

Gdy tylko nowość pojawi się w aplikacji oczywiście od razu damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top