ios16 edytowanie

iOS 16 – jak edytować wysłaną wiadomość iMessage

Wśród nowych funkcji iOS 16 jest kilka istotnych zmian w aplikacji Wiadomości. Dziś powiemy Ci jak edytować wysłaną wiadomość iMessage.

Z pewnością i Tobie zdarzyło się, że wśród wielu wiadomości wysyłanych codziennie za pomocą aplikacji iMessage popełniałeś błędy w pisowni i nie miałeś możliwości ich poprawienia. Jest to bardzo częsty problem, który inne aplikacje, takie jak Telegram, rozwiązały, umożliwiając edycję po wysłaniu wiadomości. W systemie iOS 16 będzie można teraz edytować wysłaną wiadomość iMessage w kilku prostych krokach.

Zanim zaczniemy nasz krótki poradnik, chcielibyśmy oczywiście zaznaczyć, że ta funkcja działa w pełni tylko wtedy, gdy odbiorca ma urządzenie z systemem iOS 16. W przeciwnym razie faktycznie zobaczymy zmodyfikowaną wiadomość, ale odbiorca będzie nadal widział oryginalną wiadomość bez zmian. W związku z tym zobaczmy, jak edytować wiadomość iMessage w systemie iOS 16:

  • Otwórz wątek zawierający wiadomość, która ma być edytowana.
  • Przytrzymaj wciśnięty przycisk na wybranym komunikacie.

iOS 16 - jak edytować wysłaną wiadomość iMessage poradniki, ciekawostki jak edytowac wiadomosc na iphone, jak edytowac wiadmosc na ios 16, iOS 16, edycja wiadomosci w systemie ios 16  Wśród nowych funkcji iOS 16 jest kilka istotnych zmian w aplikacji Wiadomości. Dziś powiemy Ci jak edytować wysłaną wiadomość iMessage. ios16 edytowanie 1

  • Z menu podręcznego wybierz polecenie Edytuj
  • Skoryguj błąd i naciśnij niebieski przycisk potwierdzenia, aby wprowadzić zmiany.

Komunikat zostanie teraz ostatecznie zmodyfikowany. Aby wskazać modyfikację, pod komunikatem znajduje się oznaczenie “zmodyfikowany”, jednak nie ma możliwości zapoznania się (przynajmniej na razie) z historią modyfikacji. Pamiętaj, że na edycję wiadomości masz maksymalnie 15 minut.

Oczywiście warto pamiętać, że ta funkcja dotyczy tylko wiadomości wysyłanych za pośrednictwem aplikacji iMessage, które można odróżnić dzięki niebieskiej chmurce. Jeśli chmurka wokół wiadomości ma kolor zielony, nie będzie można wprowadzać żadnych zmian, ponieważ jest to zwykła wiadomość SMS.

Czy podobają Ci się nowe funkcje systemu iOS 16?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry