Krzysiek Borek15.03.2018
Bezprzewodowe ładowanie w Xiaomi Mi 7 potwierdzone

W pierwszej połowie bieżącego roku możemy spodziewać się wydania dwóch mocnych urządzeń Xiaomi. Mowa oczywiście o Mi 7 i Mi MIX 2s, drugi z nich pojawi się na rynku pod koniec marca, a pierwszy dopiero w czerwcu.

Oba urządzenia będą wspierać bezprzewodowe ładowanie, na które do tej pory decydowali się tylko najważniejsi gracze rynku mobilnego.

To nie jedyna nowość zaplanowana dla Mi 7, ponieważ oprócz bezprzewodowego ładowania możemy liczyć na rozszerzone funkcje aparatu, Snapdragona 845, wyświetlacz OLED, 8GB RAM-u, pojemną baterię, odblokowywanie twarzą, czytnik linii papilarnych od Synaptics i wiele innych.

Do tej pory była mowa o 5W ładowaniu za pomocą ładowarek indukcyjnych wykorzystujących standard Qi. Tym razem możemy jednak potwierdzić, że tryb szybszego ładowania (7,5W) również będzie dostępny. Obecnie korzystają z niego tylko najnowsze modele iPhone’a.

Wszystkie nowości wyglądają na świetnie przemyślane, ale wolałbym poczekać do zapowiedzi i wprowadzenia Mi 7 na rynek. W przeszłości podobnie było z Mi 5s/5s Plus, który miał dostać ceramiczną obudowę, czytnik linii papilarnych pod ekranem i wiele innych innowacji. Problem w tym, że dostaliśmy zupełnie inne urządzenie, o czym możecie przekonać się w naszej szczegółowej recenzji.

Źródło: gizchina.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek