bwm apple watch

BMW przeprowadza ankietę wśród użytkowników Apple Watch

W oczekiwaniu na rychłą premierę nowego elektrycznego samochodu BMW i4 niemiecki producent samochodów przeprowadził małą ankietę wśród użytkowników Apple Watch w USA i Europie.

BMW i4 jest elementem ogłoszonego w lipcu 2020 roku planu elektryfikacji gamy niemieckiego producenta, który do 2023 roku zaplanował przedstawienie 23 pojazdów z hybrydowymi lub elektrycznymi napędami.

BMW przeprowadza ankietę wśród użytkowników Apple Watch ciekawostki My BMW, bmw i4, Apple Watch, Aplikacja  W oczekiwaniu na rychłą premierę nowego elektrycznego samochodu BMW i4 niemiecki producent samochodów przeprowadził małą ankietę wśród użytkowników Apple Watch w USA i Europie.
 BWM i4
BMW i4

Docelowo gamę BMW i4 tworzą trzy warianty. Podstawowy, eDrive35, rozwija moc 268 KM, pośredni eDrive40 ma moc 330 KM, a topowy, M50 xDrive, charakteryzuje się mocą 523 KM. Wariant eDrive35 napędza bateria 60 kWh, z kolei kolejne dwie większa, o pojemności 80 kWh.

Ankieta jest przeprowadzana wsród użytkowników korzystających z Apple Watch. Producent chce stworzyć aplikację, która będzie pozwalać przeglądać informacje o pojeździe, blokować/odblokowywać drzwi, kontrolować temperaturę we wnętrzu, przeglądać kamery i wiele więcej.

Niemiecki producent samochodów pyta właścicieli Apple Watch, jakie funkcje chcą zobaczyć w przyszłej apce i które z nich są najważniejsze, a także chcą się dowiedzieć jak często właściciele Apple Watcha korzystają z aplikacji.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry