brakzasiegu

Brak sieci w iPhone z iOS 14.7.1 – co zrobić?

Brak sieci – to nowy błąd, który pojawił się u wielu użytkowników iPhone z systemem iOS 14.7.1. Jak sobie z tym poradzić?

Jak czytamy na różnych forach, wielu użytkowników iPhone z systemem iOS 14.7.1 zgłasza bardzo niepokojący błąd – brak zasięgu, który jak nie trudno się domyślić uniemożliwia wykonanie połączenia czy wysyłkę SMS.

Brak sieci w iPhone z iOS 14.7.1 - co zrobić? ciekawostki iPhone, ios 14.7.1 opinie, ios 14.7.1 download, ios 14.7.1 czy warto, ios 14.7.1 co nowego, ios 14.7.1 battery, iOS 14.7.1, brak zasiegu, brak sieci w iOS 14.7.1, blad sieci w iOS 14.7.1  Brak sieci - to nowy błąd, który pojawił się u wielu użytkowników iPhone z systemem iOS 14.7.1. Jak sobie z tym poradzić? iPhone12 zasieg
Brak zasięgu w iOS 14.7.1.

Co ciekawe, w momencie, gdy sygnał zniknie całkowicie, nie pomaga nawet ponowne uruchomienie telefonu, wyjęcie karty SIM, czy zresetowanie ustawień sieciowych.. Jak zatem rozwiązać ten problem?

Brak sieci w iPhone z iOS 14.7.1 – co zrobić? Jak rozwiązać problem?

 

Nie ma 100% gwarancji i sposobu po wykonaniu którego problem zniknie. Możesz spróbować wykonać poniższe czynności i modlić się, że po jeden z nich zasięg wróci. Są to odpowiednio:

  • Dezaktywuj i ponownie aktywuj sieć danych.
  • Uruchom ponownie iPhone’a.
  • Sprawdź dostępność aktualizacji ustawień operatora.
  • Wyjmij i ponownie włóż kartę SIM.
  • Zresetuj ustawienia sieciowe.
  • Zaktualizuj iPhone’a.
  • Skontaktuj się z operatorem.

Użytkownicy zgłosili już występowanie błędu na oficjalnym forum pomocy Apple. Co ciekawe nie błąd występuje praktycznie na każdym smartfonie Apple – nie ma znaczenia czy jest to iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8, iPhone 11 czy iPhone 12. Jedną wspólną cechą łączoną te wszystkie urządzenia jest to, że wszystkie urządzenia korzystają z najnowszej oficjalnej wersji systemu iOS 14.7.1.

Wydany pod koniec ubiegłego tygodnia system naprawia problem uniemożliwiający modelom iPhone’a z Touch ID odblokować połączonego w parę Apple Watch przy użyciu funkcji Odblokuj z iPhone’a. Uaktualnienie zawiera także ważne poprawki zabezpieczeń i jest zalecane dla wszystkich użytkowników.

Więcej na ten temat ostatniej oficjalnej wersji systemy wydanej zarówno na takie urządzenia jak iPhone i iPad oraz iPod touch możecie przeczytać klikając w poniższy link.

Czy ktoś z Was miał lub może ma podobny problem? Jeśli tak, to czy udało Wam się go w jakiś sensowny sposób rozwiązać? Koniecznie dacie nam znać w komentarzach. Jeśli chodzi o nas to po aktualizacji nie stwierdziliśmy występowania opisywanego przez nas powyżej błędu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top