Cena Apple Music w Polsce polecane, ciekawostki pakiet rodzinny, Muzyka, miesiac, koszt Apple Music w Polsce, koszt, jak działa apple music, co to jest apple music, Cena Apple Music w Polsce, Apple Music w Polsce, Apple music, Apple  Pod koniec bieżącego miesiąca ruszy nowa usługa Appe. Rzecz jasna chodzi o Apple Music, jesteście ciekawi jak kształtują się ceny w Polsce za poszczególne subskrypcje? iTunesRadio 1300x700

Cena Apple Music w Polsce

Pod koniec bieżącego miesiąca ruszy nowa usługa Appe. Rzecz jasna chodzi o Apple Music, jesteście ciekawi jak kształtują się ceny w Polsce za poszczególne subskrypcje?

Kilkanaście minut temu pan Jakub Biesiada za pośrednictwem Twittera podał informacje o cenie subskrypcji dla Apple Music w Polsce. Ceny wyglądają następująco, 4,99? dla jednego użytkownika, a 7,99? zapłacą osoby chętne na subskrypcję rodzinna.

Cena Apple Music w Polsce polecane, ciekawostki pakiet rodzinny, Muzyka, miesiac, koszt Apple Music w Polsce, koszt, jak działa apple music, co to jest apple music, Cena Apple Music w Polsce, Apple Music w Polsce, Apple music, Apple  Pod koniec bieżącego miesiąca ruszy nowa usługa Appe. Rzecz jasna chodzi o Apple Music, jesteście ciekawi jak kształtują się ceny w Polsce za poszczególne subskrypcje? AM1

Usługa Apple wystartuje za dwa tygodnie, jestem ciekaw, jak poradzi sobie z konkurencja w postaci Spotify, z którego korzystam już dłuższy czas.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry