checkra1n dla Apple TV wydany polecane, ciekawostki tvos, jailbreak, checkra1n, Apple  checkra1n na początku swojego wydania nie był przeznaczony dla Apple TV 4gen, ale nitoTV wydał właśnie Jailbreak dla przystawki telewizyjnej. AppleTV

checkra1n dla Apple TV wydany

checkra1n na początku swojego wydania nie był przeznaczony dla Apple TV 4gen, ale nitoTV wydał właśnie Jailbreak dla przystawki telewizyjnej.

checkra1n TV, bo tak nazywa się nowa aplikacja jest dostępne dla zainteresowanych użytkowników. Trzeba jednak uważać, ponieważ obecnie to publiczna wersja testowa.

Aplikacja jest oznaczona numerem 0.9.3.2, więc odpowiada najnowszej wersji podobnej aplikacji dla urządzeń mobilnych Apple. Miejmy nadzieję, że z każdym wydaniem wersje będą podobne w obu aplikacjach.

checkra1n dla Apple TV wydany polecane, ciekawostki tvos, jailbreak, checkra1n, Apple  checkra1n na początku swojego wydania nie był przeznaczony dla Apple TV 4gen, ale nitoTV wydał właśnie Jailbreak dla przystawki telewizyjnej. checkra1n 2

W tej chwili można wykonać Jailbreak na Apple TV 4gen, w przypadku modelu 4K musimy jeszcze poczekać. Obecnie nie ma możliwości wprowadzenia tego modelu w tryb DFU, choć niestandardowy kabel mógłby sobie z tym poradzić pod warunkiem, że znajdzie się łatwy dostęp do wbudowanego portu Lightning.

Jailbreak dla tvOS jest kompatybilny z obecnie najnowszą wersją.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry