Trzech Chińczyków oszukało Apple na 6,1 mln dolarów. W jaki sposób? polecane, ciekawostki oszustwo, Apple  Władze USA ujawniły szczegóły, a także zdradziło tożsamość trzech braci w wieku od 30 do 33 lat, który oszukali Apple na 6,1 mln dolarów. AppleSalon 1300x700

Trzech Chińczyków oszukało Apple na 6,1 mln dolarów. W jaki sposób?

Władze USA ujawniły szczegóły, a także zdradziło tożsamość trzech braci w wieku od 30 do 33 lat, który oszukali Apple na 6,1 mln dolarów.

Pomysł na który wpadło trzech braci z Chin był prosty. Bracia kupowali podróbki iPhone i iPad w Chinach i wymieniali fałszywki w Apple Store’ach w USA na oryginalne smartfony i tablety mówiąc pracownikom Apple, że ich urządzenia nie działają.

Trzech Chińczyków oszukało Apple na 6,1 mln dolarów. W jaki sposób? polecane, ciekawostki oszustwo, Apple  Władze USA ujawniły szczegóły, a także zdradziło tożsamość trzech braci w wieku od 30 do 33 lat, który oszukali Apple na 6,1 mln dolarów. bracia 628x350

Według prokuratora Roberta Brewera bracia wymienili w ten sposób ponad 10 tysięcy iPhone’ów i iPadów w wysokości około 6,1 miliona dolarów. Brewer nazwał to największym oszustwem tego rodzaju.

Urzędnicy FBI już aresztowali braci Liao wraz z żonami. Inni oskarżeni, których było łącznie 14 to głównie obywatele USA z Chin, Wietnamu i Rosji. Obecnie 11 na 14 podejrzanych przebywa w więzieniu.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry